Skoči na vsebino

Gamertagi


atomikus

Priporočene objave

Ker sem tudi sam pred kratkim, nabavil live naročnino za 13 mesecev in bi rad predvsem s slovenci, pogledal sem na stran z gamertagi in jih je skoraj 200. No potem sem dodajal frendse in ugotovil, da jih je ogromno takih, ki imajo samo silver account, takih ki sploh več ne igrajo, takih s polno friends listo, takih ki jih skoraj nič ni gor, takih ki imajo samo 1 igro itd...

Ne me narobe zastopit nobenga ne obsojam, samo rad bi našel par igralcev, ki:

- imajo live GOLD naročnino za vsaj še 3 mesece

- igrajo vsaj 5 ur na teden

- imajo vsaj 5 iger

Jest bi vse igral me ni panike, samo, da je druženje, da je ql, mam pa večino aktualnih iger za live.

Link to comment

Obvezno dodaj stare mačke, ki so veliko gor

Ninjaklan (to sem jaz sam trenutno sem zamenju x360 za ps3 za par tednov)

Mlaky SLO

Relix28

NitroBlast90

MorbidMagic

0oYoseepo0

UnleashxCarnage

Frikozoid

ZZR72

Calico Sytem

NumberUros

Njapo

||Keso||

Dejan54

Sasukeyinyang (al ...yamg)

matkurba

pa nevem sej nas je ogromen, eni bolj igrajo gearse, eni cod4, eni mesano, eni vse pac velik nas je. Pocekiraj raje kaksno friend listo, od zgoraj nasetetih ali pa ce bos igral s kaksnim slovencem bos itak potem se ostale spoznal.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Obvezno dodaj stare mačke, ki so veliko gor

Ninjaklan (to sem jaz sam trenutno sem zamenju x360 za ps3 za par tednov)

Mlaky SLO

Relix28

NitroBlast90

MorbidMagic

0oYoseepo0

UnleashxCarnage

Frikozoid

ZZR72

Calico Sytem

NumberUros

Njapo

||Keso||

Dejan54

Sasukeyinyamg

matkurba

pa nevem sej nas je ogromen, eni bolj igrajo gearse, eni cod4, eni mesano, eni vse pac velik nas je. Pocekiraj raje kaksno friend listo, od zgoraj nasetetih ali pa ce bos igral s kaksnim slovencem bos itak potem se ostale spoznal.

Jao jao kdaj se boš nauču moj account prov napisat

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Jaz bi tole priložnost uporabo za to, da naprosim vse nove uporabnike Liva, ki boste igrali z nami da čim več uporabljate mikrofon. Nihče se ne bo delal norca iz vašega glasa al kaj jaz vem kaj. Vsem je kul, če pride nekdo nov noter, fajn pozdravi pa se začnemo pogovarjat - pač življenjske stvari. In taki igralci so v naši skupnosti vedno dobrodošli. Ni važno če si šit v igri, glavno da steče pogovor, da se spoznamo itd. Zato pač vsaj jaz nerad igram z nekom, ki je skos tiho, kot da ga sploh ne bi blo tam.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.