Skoči na vsebino

PS3 problem


Janh27

Priporočene objave

:headscratch: hm... Ja ne spuznam se glih na PS3 pa to ane čeprou mam PS3 doma ... in me zanima kaj use rabš de ga povežeš u network. Nek sm najdu že tako temo sam zj je ne najdem :( Res me zanima ker si hočm hitr urihtati ta network ker mi gre na žiuce ... in de ne bi kaj narobe naredu vs to sprašujem raj k se spoznate. Tip v trgovini mi je neki govoru od enga routerja al nvem kaj je ... glavn uprašanje je KAJ VSE RABM ZA TO DA SE MOJ PS3 PRIKLJUČI V NETWORK??

Hvala za odgovore. :(

Link to comment

Niti veliko jasno..

Torej, da ti razlozim.Če imas interntet na računalniku, potem lahko naredis tako, da odklopis internet kabel iz racunalnika in ga priklopis v ps3.

Druga varjanta pa je da kupis router in ga priklopis tako da internet kabel kateri ti prihaja iz modema priklucis v router tako da router dobi signal katera lahko posilja preko wifija do ps3ke. ;) ...Ena moznost je pa da preprosto namesto routerja daš switch ki je cenejsi (40€ al neki tm) in ga prav tako zvezeš kot zgoraj omenjeni router, nato pa samo dokupis še en internet kabel katerega prav tako utaknes v switch v port 1 npr. in drugi konec kabla v ps3.. :)

Upam da se kej znajdes. :D

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.