Skoči na vsebino

Error :(


Priporočene objave

zgleda vse v redu. tista temp na AUX je napačna, naj te ne skrbi. Tisto napako ti prijavi le pri določeni igri ali pri vseh?

če bi se zadeve pregrevale bi ti sistem friznu ali pa se komp resetiral, ne bi prijavljalo napako.

kot prvo preveri ali je vse v redu z instalacijo ingre - ce imaš krekano ti ne morem pomagat - potem preveri drajverje grafične.

Link to comment

a ves kaj sm dol dal,tist k ti spremeni xp v visto,sam izgled spremeni,pa sumim da bi to lahko bil vzrok,do zdej mi je pa naredil to pr R6V(sm brisu) in BF2 multiplayer demo,zdele brisem to da vidm če ma kj veze s problemom

EDIT: zdele k sm zbrisu vista videz,mi hitrej dela komp,probu sm druge igre in normalno delajo,edin pr BF2 me neki jebe,isto je in v SP in v MP,pac pridem not,in se mi kazalec noce premikat,niti tipke ne primejo,lahko pa slisim in vidim kako poteka boj lol

bf-2-problem.jpg

markolepisig1.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

sliko si lahko povečas ce kliknes s desnim miskinim gumbom in das "view image",drugac ugotovil sm da mi driverji nagajajo(mam 8.6),pa sm dal dol 8.5 k so bolj zanesljivi,pol sm moru unistalirat display driver pa sm spet neki error fasu pa sm restartal in zdj sm nalozil 8.5 edin neki "ccc " mi ni nalozil ker je ze gor al nek tazga,uglavnem nimam pojma kaj sm naredu,upam da dela k restartam....

markolepisig1.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.