Skoči na vsebino

izhajanje iger


cs-g33k

Priporočene objave

Jaz pa mislim, da za na psp ni 10 res dobrih iger(govorim o igrah, ki jih igras 20-22h)Imel sem psp kako leto in preigral sem kar veliko špilov med tem so mi bile najboljse npr.Gta (oba dela),Medal of honor,tekken,need for speed potem se pa pocasi konca.. :?

Drgac za multimedijo je pa naprava 1a. ..Sploh domaci izdelki so dobri in emulatorji so zelo uporabni.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Jaz pa mislim, da za na psp ni 10 res dobrih iger(govorim o igrah, ki jih igras 20-22h)

Monster Hunter Freedom 2, Monster Hunter Portable 2nd G (preveden seveda), Wipeout Pure, Wipeout Pulse, Ridge Racer, DJ Max 2, Taiko no Tatsujin 1&2, Beats, Guitarway to Heaven, FF:Crisis Core, FF Tactics, Jeanne d'Arc, Disgaea, miljon drugih dobrih RPGjev, Ace Combat X, echochrome, Lumines 1&2, Exit 1&2, PES 2008, FIFA 2008, UEFA Euro 2008, FIFA Street 2, NBA Street 2, Yu-Gi-Oh GX Tag Force 2, R-Type Command, celotna Super Robot Taisen serija, Sid Meier's Pirates!...

Tako, par imen dobrih iger, ki jih igraš tudi kaj več kot 22h. Noter ni FPSjev (GRAW ipd) in iger kot GTA, ker jih pač jaz ne igram in nimam mnenja o njih (razen tega, da mi žanr ni všeč).

Link to comment

Guitarway to Heaven = semi-homebrew (oz. doma zmodana) PSPRevolution (ki pa je ne poznam :lol: ) z rock komadi (rythm game seveda). Dobrimi rock komadi. Od Bon Jovija vse do Black Sabbathov, ACDC, Nirvane... pa še kar hardcore je, eni komadi so dokaj nenormalni.

Just google it & poberi torrent. Aja, njihova domača stran trenutno ne deluje (maintenance pravijo).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.