Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Dragon Ball Z: Burst Limit


Mini.Shark

Kako bi ocenili Dragon Ball Z Burst Limit?  

16 glasov

  1. 1. Kako bi ocenili Dragon Ball Z Burst Limit?



Priporočene objave

Igralnost Dragon Ball Z Burst Limit-a je precej podobna njenim prehodnikom Shin Budokai in Budokai igram pred Tenkaichijem vendar ima par modifikacij.

Igra se bolj osredotoča na bojevanje med osebami v igri kot pa na samo nabiranje dragon ballov.Na izbiro imate angleško govoreči jezik kot tudi japonski.

944316_20080521_screen017.jpg

Skozi igranje igre po zgodbi, odklenete dodatne moči(Ultimate attacks) ter različne ¨dramatične dele¨(Drama pieces) za vašega Z bojevnika ter ga tako naredite še močnejšega.

Igra vsebuje 21 igralnih likov ti so:

1. Android #16

2. Android #17

3. Android #18

4. Bardock

5. Broly

6. Captain Ginyu

7. Cell

8. Frieza

9. Goku

10. Kid Gohan

11. Krillin

12. Nappa

13. Piccolo

14. Raditz

15. Recoome

16. Saibamen

17. Teen Gohan

18 Tien

19. Trunks

20. Vegeta

21. Yamcha

944316_20080616_screen033.jpg

Vsebuje tudi posebne udarce, ter ogromno napadov, ki jih dosežete z kombiniranim pritiskanjem gumbov, kar pa še posebej pride prav pri bojevanju proti prijateljem, saj ima igra tudi to možnost in še veliko drugih.Med temi spada možnost treninga(training), navodila za izvijanje raznih kombinacij napadov(tutorial) ter dvoboj(Versus), ki ponuja 4 opcije igranja:

1.proti konzoli(CPU)

2.proti prijatelju(P1 Vs. P2)

3.konzola proti konzoli(CPU Vs. CPU)

4.proti različnim ljudjem preko Xbox Live(Xbox Live Battle)

Tu so še potem ¨izzivi¨(trial), ki pa ponujajo 3 opcije igranja:

1.imaš 100 sovražnikov, premagaj jih!(Survival Mode)

2.Imaš 10 sovražnikov premagaj jih čim hitreje(time Attack Mode)

3.Imaš 10 sovražnikov premagaj jih in zberi največ točk kolikor si zmožen(Battle Point Mode)

In na vse zadnje še igranje po zgodbi(Z Chronicles) ki vsebuje

Saiyan Saga,Frieza Saga, Cell Saga, Bardock Saga in Broly Saga.

Dragon Ball Z Burst Limit je igra za vse Dragon Ball navdušence, saj razkriva tudi del še neobjavljene zgodbe.(What if)

944316_20080616_screen024.jpg

944316_20080616_screen032.jpg

Dragon Ball Z Burst Limit Video Review

Dragon Ball Z Burst Limit Gameplay

Dragon Ball Z Burst Limit Kamehameha!

:lol:

Vir: www.gamespot.com in www.gametrailers.com

Od: Atari, Dimps Corporation, Namco Bandai Games

Žanr: 3D Pretepačina

Glavna stran: Klik

Izšla: May 31, 2008

Ocena: 8.2 :bringiton:

Sharksy.png
Link to comment

Meni se zdi igra zares poštena doza DBZ-ja. Igralnost je všečna, hitra. Ponuja kar veliko opcij za eno obično pretepačino. Drgač pa nisem vedel, da lahko narediš jezik tudi na japonskega. Bo treba malo prešaltat :beer: .

Mini.Shark: če igraš kaj preko Liva, mi lahko poveš svoj gamertag in te dodam, da odfightama kako rundo :beer:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Meni se zdi igra zares poštena doza DBZ-ja. Igralnost je všečna, hitra. Ponuja kar veliko opcij za eno obično pretepačino. Drgač pa nisem vedel, da lahko narediš jezik tudi na japonskega. Bo treba malo prešaltat :beer: .

Mini.Shark: če igraš kaj preko Liva, mi lahko poveš svoj gamertag in te dodam, da odfightama kako rundo :beer:

Se strinjam s tabo. Samo ma vseeno nekaj lukenj kot so, da se ne da prekinit drama piece po kakem 2. 3. ogledu ali pa ko narediš ultimate, special attack in se začne predvajat drama piece in se napad kr prekine :bleh:

Kaj pa jim najbolj zamerim pa je, da si nemoreš polnit KI-ja :uke: ker to je bil pri prejšnjih DB igrah neki občutek da si postal močnejši ali pa si se razkuril pa ga premagal tako kot v anime-ju :bringiton:

Pa svetovno bi še bilo da bi bil nemški jezik :love::love:

Davodax: Bi igral samo niam Liva :sweat: ko si ga pa bom zrihtal pa ti povem in potem :bringiton: :bringiton: :)

Aja pa moj gamertag je Sharksy.

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.