Skoči na vsebino

[Uradna tema] Skate 2


bmxrider

Kakšna se vam zdi skate (1)?  

27 glasov

  1. 1. Kakšna se vam zdi skate (1)?



Priporočene objave

Evo, napovedali so naslednico best skate igre - skate, skate 2

v špili so seveda nove scene:

-handplanti

-1 ali obe noge lahko damo s skata (bonless, no complys, različni grabi in seveda hoja :cough: )

-s posnetka sm vidu da se da premikat objekte, jih "podreti"...

-fisheye kamera

.

.

.

špila bo huda

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/ ... lt;title;0

http://www.gamespot.com/video/944909/61 ... oplayerpop?

pa če ma kdo 1, gremo kdaj kšn session udart :rock:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Grafika in animacija v trailerju zgledata neverjetno življenska in realistična :bowdown:

Upam samo da en mičken še upočasnijo igranje in naredijo vse skupaj še malo težje skupaj z še bolj realistično grafiko, da bo nollie 360 flipe to tailslide na benchih ob Miami Beachu še bolj užitek delat.

Vem da sem se v Skate-u lahko drkal samo z enim benchom ali pa majhnim railom tud po 2 ure dokler mi ni ratu kak 360 hardflip na blunt.

:bringiton:

PS: Upam da se bo dalo tokrat kej lažje naredit tist flip, kjer se je deska aflipala pod ograjo, s telesom si pa skoču čez in na koncu pristal. Ubistvu za a ttrik ni nobene posebne komande ampak je navaden flip fora je sam da se lahk jebeš cel dan preden ti rata, da najdeš tapravo višino in hitrost in to mi je bil čar skate-a ampak škoda da je to bil edina taka fora, upam da bo v 2ki veliko več pogojenega s fiziko, v railerju se že vidi una fora ko red benchom skoči z dile in se skae lepo zapelje pod klpjo tip pa čez in na drugi strani pristane gor opet!! CARSKO!!!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

PS: Upam da se bo dalo tokrat kej lažje naredit tist flip, kjer se je deska aflipala pod ograjo, s telesom si pa skoču čez in na koncu pristal. Ubistvu za a ttrik ni nobene posebne komande ampak je navaden flip fora je sam da se lahk jebeš cel dan preden ti rata, da najdeš tapravo višino in hitrost in to mi je bil čar skate-a ampak škoda da je to bil edina taka fora, upam da bo v 2ki veliko več pogojenega s fiziko, v railerju se že vidi una fora ko red benchom skoči z dile in se skae lepo zapelje pod klpjo tip pa čez in na drugi strani pristane gor opet!! CARSKO!!!

It's called Hippy flip. :razzy: Ja, po videnem v trailerju bo to očitno možno. Drugače pa pogrešam edinole še flatland tricke, ki pa jih po do zdaj videnem verjetno nebo . :bleh:

Drugače pa samo kapa dol EA-ju za tole mojstrovinico.

RELIX28.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.