Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

Aja pa ontopic :lol: Personaly jz mislim da bo tale tanov COD smrdel, če bo kej zanimiv bo kak coop za 1x preigrta pa achievmente grabat drugač pa multiplayer bodo ziher kopiral iz COD4 ki je tak hit, tko da jovo na novo same shit se mi res ne da nabijat. Ravno imam že poln k. 4ke zej pa da bi 5ko se veselil nabijat pa no go.

OFP2 the power has, say I!!!!!!

shoelace, ne zameri amapak katera igra tebi ne smrdi? :)

Viva Pinata :ihih: :beer:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Aja pa ontopic :lol: Personaly jz mislim da bo tale tanov COD smrdel, če bo kej zanimiv bo kak coop za 1x preigrta pa achievmente grabat drugač pa multiplayer bodo ziher kopiral iz COD4 ki je tak hit, tko da jovo na novo same shit se mi res ne da nabijat. Ravno imam že poln k. 4ke zej pa da bi 5ko se veselil nabijat pa no go.

OFP2 the power has, say I!!!!!!

shoelace, ne zameri amapak katera igra tebi ne smrdi? :)

Uf verjem istari, veliko iger mi je všeč ampak kar pa zadnje čase delajo je pa res 2 much, vse me preveč spominja na Hollywood. Pač če že trošim svoj čas stran s tem ko nabijam špile, mi je važno da uživam v špilu in ti rčem, da veliko bolj mi je bil všeč kakšen Tenchu Z, za katerega od vas skoraj nihče ni šlišal kot pa kakšen BFBC.

Nimaš kej so pač zasral špile v tem letu in preveč na dnar in želje pubertenikov gledal, ampak itak kmal pride Mercenaries 2, Saints Row 2, Far Cry 2, TC Endwar, GoW 2, ArmA 2, OFP 2, STALKER CS in še kej tko da mi ne bo treba več pizdit!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Jao....vozila so sicer nekaj navadnega v warfare MPju...vendar ko v navezi z CoD omenis vozila se takoj spomnem na trojko.....in to me srat prtisne!

Upam, da bo kewl...

Sicer pa...CoD 4 je biu n00b friendly ja.....in lahko si se zakampiral...in wow perk-i! But cum on....a ni meu vsak na voljo enako izbiro?

Hell z perki so igro samo popestrili in jo iz boring spray n prey nardili v modded fps nabijanje. Igral sm z Ninjo velikokrat in geekau manj ko pol leta...but i sure had pphun! Pomoje da z pravo razporeditvijo perkov v teamu sele zacela strategija HC klanov...

Well tbh sm se ga kaj hitro navelicau, so i dunno what i'm yapping about!

@Shoelace: Se enkrat reces da je H3 bolj noob friendly od dvojke pa fases 200% auto aim bota na glavo!!! Dunno y trash it ce ti ni prvi tedn takoj delau...

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Meh noob friendly ja/ne, men je H2 pač legenda, tam sem 2 leti nabiju MLG slayerja in tu pa tam kakšen SWAT in užival kot nor, H3 me pa ne pritegne za več kot 2 urce na mesec z forgom in vsemi customizable opcijami. Mape so mi totalno gnile in še Guardian ki je kao eden naj mi ni niti približno kul kot kakšen slab map v H2 pa tud verjetno sem dobu svojo porcijo ownage skill fpsja že v H2 zato mi tole ne diši več. Bi pa nabijal komot še kakšen H2 v HDju minus vsa nova noob friendly orožja in ostala kolobocija.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Jao Shoelace. U just nevah stop bitchin and cryin about games, do u ? Fora je da si bil ob izidu Hala3 totalno stoked in like OMFG this pwnz, potem ko ti je pa sfukal tisti disk cache, se ti je pa špil totaly zagravžal. In pol si začel da je n00b frendly, prveč mainstream, itd....Ne vem stari, če so te neki n00bi pwnal, ki so imeli čisto enake možnosti za zmago kot ti......well, who iz t3h n00b rly ? :D

RELIX28.png
Link to comment

Ja zarad zjebanga disk cacheja mi špil ni všeč :lol: Tist sem zrihtal že pred slabim letom oz. pač nevem dober mesec po tem ko me je začel zajebavat in me je motl sam to da ste vi veselo nažigal jz pa sem zamujal super fun! Sem pa itak sam mal igral mp predn me je začel drkat tak da takrat na začetku nisem še naštudiral kakšna je sploh ta trojka v tiste mslabem tednu in sem bil itak poln veselja da je H3 boljši od H2.

Drugače pa še zdaleč nisem edini ki so razočarani nad H3, tako med tistimi ki še nikol niso igral Haloja in so pač bili overhypani da bo to nor špil in med tistimi ki so pričakoval nekaj boljšega kot H2.

Tko da ne skušaj zej moje whinanje zreducirat na you simply suck coz u got killed by newbz, ker jz sem nabiju H2 vse dokler nisem nabavil X360 medtem ko ga ti verjetno sploh še nisi, zato ne prbiji brezveze. ;)

Za ostale špile pa...hm verjetn nisem edini ki misli, da bi kakšen BFBC lahko bil veliko boljši kot je?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ja zarad zjebanga disk cacheja mi špil ni všeč :lol: Tist sem zrihtal že pred slabim letom oz. pač nevem dober mesec po tem ko me je začel zajebavat in me je motl sam to da ste vi veselo nažigal jz pa sem zamujal super fun! Sem pa itak sam mal igral mp predn me je začel drkat tak da takrat na začetku nisem še naštudiral kakšna je sploh ta trojka v tiste mslabem tednu in sem bil itak poln veselja da je H3 boljši od H2.

Drugače pa še zdaleč nisem edini ki so razočarani nad H3, tako med tistimi ki še nikol niso igral Haloja in so pač bili overhypani da bo to nor špil in med tistimi ki so pričakoval nekaj boljšega kot H2.

Tko da ne skušaj zej moje whinanje zreducirat na you simply suck coz u got killed by newbz, ker jz sem nabiju H2 vse dokler nisem nabavil X360 medtem ko ga ti verjetno sploh še nisi, zato ne prbiji brezveze. ;)

Za ostale špile pa...hm verjetn nisem edini ki misli, da bi kakšen BFBC lahko bil veliko boljši kot je?

Ja vsak špil ima nekaj neizkoriščenega potenciala tako ali drugače, nekateri malo več, drugi malo manj. Marsikaj bi lahko blo boljše/drugače, ampak na žalost ni. Po drugi strani bi bile lahko pa določene stvari tudi veliko slabše. Sj sem tud jst včasih razočaran nad določenimi stvarmi v današnjih špilih, ampak še vedno se osredotočim na pluse raje kot na minuse in zaradi tega potem ne whinam kako je špil gnil zaradi tiste in tiste napake, ampak se raje posvetim dobrim platem špilov. Škoda živcev za non-stop tarnanje nad kapitalističnim nategovanjem imo. Raje popij pir in uživaj v dobrih stvareh. ;)

RELIX28.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
The PC BETA will be available for download in October, but what about the Xbox 360 BETA tokens? Start by registering a user account here at CallOfDuty.com, or pre-order the game at any GameStop retail location or online in North America at: http://www.gamestop.com/Catalog/Product ... t_id=71812.

Detailed information on precisely how the Xbox 360 tokens will be distributed, as well as information on getting the PC version of this multiplayer BETA will be available right here at the official CallOfDuty.com blog. Check back frequently for new info!

Registered members will be the first to hear about next steps, and the Xbox 360 BETA tokens are limited in supply, so register or pre-order today!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Sej men tud ne dela, pa sem šel zato kr na IGN pogledat... V bistvu se mi ne zdi MP nič novega, pač štirka v 2. sv. vojni. Tista mapa, na kateri so špilali je tud neka pusta pa prazna. Sicer se pa že veselim 4-player co-opa, najbrž bo kr kul zadeva, dokler bo zgodba fajna. Pa orožje ma kr kul vzok.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Par podobnosti kor CoD 4:

UAV Recon-Recon Plane

Airstrike- Artillery

Perki-Perki

Helicopter-Dogs

...Drugače pa sem videl da so tudi vozila, kot so rekli...Bomo videl kako se bojo vozila obnesla...Pa nisem zasledil Flame Throwerja v MP. Pa sigurn bo kej namesto tistega Grip pa Silencer pa to...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.