Skoči na vsebino

Online seanse


Davodax

Priporočene objave

Pač, ena tema, kjer se lahko dogovarjamo za igranje preko neta.

Me zanima, če je kdo za kako rundo FIFE (shoelace), NBA 2k8 ali pa Top Spin 3 :beer: ?

ko xbox popravim lahk griva top spin nonstop...

upam da boš zgrabil moje serve :ihih:

Jaz lahko igram vse 3 top spin 3,nba 2k8,fifa 08.Ko bos imel cas me lahko vpises:TaxingPlayer1 to je moje ime na livu
Link to comment

Plx close the topic, po neskončnem jamranju Davodaxa sem se ga danes usmilu in odigral 2 fifi z njim in njegovga fatty roonya pital z marmelado da se je na koncu kotalil po igrišču ter posledično puhnil 15:1.

Sorry davodax, sej sm ti reku da raj nabav PS3 ker si n00b! :ihih:

(hec: obakrat sm jz puhnu)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Zdej sva z perijem odigrala 2 rundi. Prva tekma je bila legendary. najmanj 3-je hudi tournoveri, na koncu pa podaljški pri 77-77. v extra time je imel tudi malo več sreče peri, tako, da sem na koncu z povešno čeljustjo zapustil igrišče z 90-83. (mislim, da je bilo tako).

Potem sva še šla en rematch, vendar, ker sem že žgal xboxa od desetih vjutro, so me začele pečti oči in tudi volje mi je že zmanjkovalo, tako, da sem bil zownan za 20 pik razlike.

drgač pa, peri, če še ti jutri drži ta 2 day code, lahko še grema kakšno rundo :beer:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Lahko tut pol prot večeru, če boš imel kej časa..

Sam mi dons nekak mi ni šlo, pa še ti si tko igral, da me je nerviral. Zdej sm po parih tednih spet zalaufu NBA in naletim takoj na nasprotnika ko skos poskuša ukrast žogo. Sem bil ko kura brez glave. :D

Drugač pa kiri smehi, ko si zadel buzzer-beater z Allenom, prek Duncana! No way.. :lol:

Link to comment

Ja, tisti je res uber dober :bowdown: . Pa sej, potem se še mi je na drugi tekmi vsralo enkrat z Allanom tik ob sireni. Jaz sem to NBA igral bolj malo. Samo tiste achievmente sem odklepal. V drugi tekmi pa mi je šlo ful na kurac, ko si z Nashom vsako trojko zadel. pa še z tistim nekim čefurjem :D

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Nova FIFA je v pogonu in z shoelacom sva jo že stestirala. odigrala sva 3 runde. Fant se je boril in vse, ampak na koncu je vse tekme zapustil poražen (2:1, 2:1, 1:0). Nova FIFA sicer ni neki ice-braker, je pa zelo dobra. čeprav shoelace trdi, da cheatam :ihih: . Vmes sva se tudi pogovarjala, da bi bilo zelo dobro, če bi naredili kakšno ligo. KSi users only. Tako, da potencialni igralci se kar javite :beer:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.