Skoči na vsebino

[PS2] Nakup PS2


blaster

Priporočene objave

Jo man. Ja kupi PSP ker je zelo super. Ma zelo veliko zelo dobrih iger pa tud zelo prenosen je. Grafika je itak iz prihodnosti (baje sta not dve ATI Radeon HD 4870 :drool: ). Omenil si tudi da res potrebuješ PSP ker zelo veliko potuješ zato ti ga še bolj priporočam. Res kupi PSP ker je res dbest. Mora ga imet vsak pa če ga potrebuje ali ne!!

PS2 nima za burek

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

LP! se odločam za nakup PS2, obvezno s čipom, pa me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s trgovino/prodajalcem iz spodnjega linka - namreč zadeva je kr ugodna, glede na to, da je konzola nova (upam da je), pa da zravn dobiš čip in spominsko kartico...ne bi pa rad te zadeve naročil, pol bi pa ugotovu, da je konzola že rabljena, pa brez čipa, pa brez spominske itd. hvala za odg.

http://www.bolha.com/oglas3769316/plays ... hip-oprema

Link to comment
LP! se odločam za nakup PS2, obvezno s čipom, pa me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s trgovino/prodajalcem iz spodnjega linka - namreč zadeva je kr ugodna, glede na to, da je konzola nova (upam da je), pa da zravn dobiš čip in spominsko kartico...ne bi pa rad te zadeve naročil, pol bi pa ugotovu, da je konzola že rabljena, pa brez čipa, pa brez spominske itd. hvala za odg.

http://www.bolha.com/oglas3769316/plays ... hip-oprema

Če piše to kar piše to tudi je. Veliko sodelujem z Damjanom (playgame) ker imam za njega servis in je pošten tako da ni problema.

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Po mojem se ti sploh ne splača kupit ps2, razen če te ne moti malo slabša grafika pa bolj arkadne igre, ne pa simulacije...jaz imam ps2 in sem ga igral kaj nekaj časa, zaj pa si grem po xbox360. ;)

Zelo ql stvarca, ne zelo draga...Tako da ti priporočam da še malo prihraniš denarja in si kupuš xb360 ali pa ps3, ki je sicer veliko dražji (400€).

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.