Skoči na vsebino

Splošno o DS


ranma

Priporočene objave

Jah mam par vprašanj. Nameravam si kupiti DS lite in bi imel nekaj splošnih vprašanj glede iger, homebrewa ipd ipd...

Torej... DS lite se mi najbolj splača kupiti v Mullerju ker je tam še najcenejši. Kaj mislite vi?

Potem... v kateri slovenski trgovini ali slovenski spletni trgovini bi lahko dobil nintendo DS igre v angleščini. Za eno že vem, če veste vi kaj več mi prosim povejte. Magar tu ali pa preko msnja.

Glede R4 kartice. Je Moonshell že na kartici ali si jo moram kako drugače naložiti, da mi bo potem delal npr. mp3, video, slike, opera browser... Igre daš samo na micro SD kartico in ti dela če se ne motim?

Glede Wi-fi connectorja. Kupim ga najbrž lahko v kakem mullerju... Kako se igra multiplayer. Recimo rad bi igral s prijateljem. Morava oba imeti connectorja ali samo eden in kako deluje, kako naštimaš, kakšen princip?

Če mi lahko še kaj poveste, vi kar... če bom pa imel še kaj za vprašati bom pa vprašal :)

Ranma

Link to comment

No ja jas sem ga kupil v mullrju, nevem kaksna je cena v Bing bangu...

Ce kupis kartico R4 se potem nerabis sekirat glede iger katere bi kupil ^^ ker je zelo veliko iger z Ds Dowload play.....

glede monshella, je zraven, vendar ti bolj priporocam da ga dowlowdas posebej ( dobisa polek se konverter za dpg(video na Ds))

Wi-Fi konektor pa kr kupi v mullerju, ce ga nimajo pa reci usluzbencu da ti ga naroci =)

Mislim da bi blo to vse z moje strani.

82640-JR97UNR.gif
Link to comment

DS lahk kupiš v Smartu v italiji stane samo 149 eurov(jezik spremeniš v angleščino) za igre kupovat maš bigbang,muler.in eno spletno igabiba če ne 3d svet,bof

če rabiš wi-fi conector(verjetn misliš wifi usb conector)ga lahk kupiš na bofu al pa bigbangu mulerju uglavnem pa dela tako da ti cd ki ga dobiš poleg usb conectorja ustaviš v pc ga inštaluiraš pol moreš sklopt požarni tid in še neki u glavnem maš tuki člank,:

http://www.konzole-slovenija.com/module ... ticleid=35

ubistvi moraš gledat da na škatli kaže znak de j špila wi-fi in potem se zmniš z par ljudmi si mizmenjate friend code in igrate kot prek interneta samo da po DS-ju prek wi-fi conection

de boš vedu za wi-fi špile:

http://www.gameogre.com/reviewdirectory ... 0World.jpg

poleg napisa NintendoDS mora kazat tak znak:

http://i100.photobucket.com/albums/m10/ ... n_logo.jpg

Ihope i explained well enough ;)

One and only...

...me.

Link to comment

sem tudi mel probleme z barvami, prvo sem si želel črnega (govorim o DS-u :) ), pol ko sem v trgovino prišel pa so tam bli sami beli (Big Bang).. pa sem kar belega vzel...

in sem mislu, da mi bo žal (bela barva mi ni bla lih kaj preveč všeč :no_no: )

pol čez en čas, sem se pa navadil (bela barva je kul :rock: )...

če boš kupoval DS v Big Bang-u, se ti splača vzet še 3 leta (se zgodi) garancijo... (to je fajn vzet še posebej, če si bolj neroden ;) )

se pa na DS-u bele barve prej pozna umazanija (preden greš igrat, raje umij roke :lol: )

na črni barvi se res poznajo prstni odtisi (na beli skoraj nič ;) )

srebrna pa mi ni preveč všeč, ker zgleda kot, da bi bil DS iz aluminija :lol:

aja,, če si kaj gledal po internetu, obstaja še mnogo barv :)

nintendo-ds-new-color.jpg

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
sem tudi mel probleme z barvami, prvo sem si želel črnega (govorim o DS-u :) ), pol ko sem v trgovino prišel pa so tam bli sami beli (Big Bang).. pa sem kar belega vzel...

in sem mislu, da mi bo žal (bela barva mi ni bla lih kaj preveč všeč :no_no: )

pol čez en čas, sem se pa navadil (bela barva je kul :rock: )...

če boš kupoval DS v Big Bang-u, se ti splača vzet še 3 leta (se zgodi) garancijo... (to je fajn vzet še posebej, če si bolj neroden ;) )

se pa na DS-u bele barve prej pozna umazanija (preden greš igrat, raje umij roke :lol: )

na črni barvi se res poznajo prstni odtisi (na beli skoraj nič ;) )

srebrna pa mi ni preveč všeč, ker zgleda kot, da bi bil DS iz aluminija :lol:

to pa ni res :D jas mam belega pa se sploh nic umazanije ne pozna :car:

82640-JR97UNR.gif
Link to comment
sem tudi mel probleme z barvami, prvo sem si želel črnega (govorim o DS-u :) ), pol ko sem v trgovino prišel pa so tam bli sami beli (Big Bang).. pa sem kar belega vzel...

in sem mislu, da mi bo žal (bela barva mi ni bla lih kaj preveč všeč :no_no: )

pol čez en čas, sem se pa navadil (bela barva je kul :rock: )...

če boš kupoval DS v Big Bang-u, se ti splača vzet še 3 leta (se zgodi) garancijo... (to je fajn vzet še posebej, če si bolj neroden ;) )

se pa na DS-u bele barve prej pozna umazanija (preden greš igrat, raje umij roke :lol: )

na črni barvi se res poznajo prstni odtisi (na beli skoraj nič ;) )

srebrna pa mi ni preveč všeč, ker zgleda kot, da bi bil DS iz aluminija :lol:

to pa ni res :D jas mam belega pa se sploh nic umazanije ne pozna :car:

ja zanxy, najbrž zato, ker maš vedno čiste roke... :lol:

(offtopic ;) )

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Ja jz upam da majo v kompletu tudi belega + pokemon rangers. Stane 170€ al kolk že, če pa kupim DS in igro posebej me pa pride 190-195€ :(

Itak sem si pa umislu eno R4 kartico tk da ni blema :rock:

Kok pa stane 3-letna garancija v Big bangu?

OFF TOPIC:

Zakaj nimam možnosti pod mojim profilom napisat kraj, kere konzole imam ipd.?

Ranma

Link to comment
Ja jz upam da majo v kompletu tudi belega + pokemon rangers. Stane 170€ al kolk že, če pa kupim DS in igro posebej me pa pride 190-195€ :(

Itak sem si pa umislu eno R4 kartico tk da ni blema :rock:

Kok pa stane 3-letna garancija v Big bangu?

OFF TOPIC:

Zakaj nimam možnosti pod mojim profilom napisat kraj, kere konzole imam ipd.?

3 leta garancije je okoli 20€ (meni se zdi, da točno 20 ;) )...

pol 6 let,,se mi zdi da je za 40€ (samo to se ti ne splača, ker ne boš mel 6 let en pa isti DS al? :ihih: )

jaz ti iz osebnih izkušenj povem, da si je fajn nabavit 3 leta (teh 20€ za 2 leti več garancije).... sicer mojemu prjatlu (DS-u :crazy: ) še se ni nič zgodilo, pa vseeno, (včasih mi pade na tla, pa nikoli neveš kaj se lahk zgodi :lol: )

se opravičujem, ker preveč filozofiram :rockbrow:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Čez eno urco pa po DS lite-a :hyper:

A mi kdo še lahko priporoča kakšno dobro igro poleg AW: DC-ja.

Pa pri advanced wars... ali lakho igraš igro tudi tako 1 na 1 proti DSu ali je možnost samo kampanja in preko wi-fija?

EDIT: Aja pa kupujem nekaj iger če mogoče niste opazili. Tak da kar ponudite xD :beer:

Ranma

Link to comment

Evo jaz imam zaj nintendo DS lite :hyper: :bowdown: :rock:

Sem si kupil še nek zaščitni set in igro Hamsterfreunde, kjer piše da je igra v nemščin v resnic ma pa 6 ali 8 jezikov :beer:

Za začetek bo... ciljam na Brothers in Arms DS, Metroid primer hunters ali advanced wars dark conflict.

Za TWEWY bom pa še premislil vidva ;)

Ranma

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.