Skoči na vsebino

Fifa Soccer 2009 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 121
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No dejte neki nas je, jz sem že danes hotu mal počekirat če se da naredit lastno ligo al pa kako prventstvo oz. če se da online manager mode bi blo še bolš z vsemi transferji itd sam danes so bil iEA serverji dol tko da je bil no go. Kulk vas ej zej zainteresiranih?

Vsi ki bi radi šli zravn me dodajte če me še nimate, gamertag: Ninjaklan in mi pošlte msg s fotko vaše sestre.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Zivjo...ker vidim, da ni nobene iniciative za ligo,sem se odločil, da jo naredim jaz...in sicer za xbox 360. Liga se imenuje Joker (geslo: joker), število uporabnikov sem omejil na dvajset. Igra se 1x vsak z vsakim + playoff...

Kdor želi naj se prijavi, potem bomo vidli kako naprej...

LP; Ethan

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

ekipe ne morejo bit enake...tako bo bolj zanimivo....Jaz imam Milan...

kako pogledaš katere ekipe so zbrali ostali.... v ligi greš pod "my Team", ter zbereš opcijo "select member" , nato izbereš Gamertag in ti izpiše igralce ekipe.... Zaenkrat nas je sedem: Milan, Inter, Barcelona, Real Madrid, Cheslea, Manchester United, Bayern Munchen....

In verjetno ko se vpišeš v ligo ti ne dovoli izbrat ekipe, ki je že v uporabi.

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

mene pa je malo razjezilo, ko sem želel igrat s "Frulaaa"...in sicer oba nastaviva moštvi, igra začne loadad ter namesto da bi skočilo v igro, ostane v free areni...in potem, čakam,čakam,čakam, dokler imam dovolj čakanja...prekinem areno, grem spet pod našo ligo ter želim poslati vabilo za ponovno tekmo z "Frulaaa" ter mi napiše, da z nijm sem že igral...pogledam pod "recent games" in ostanem bled ko pogledam rezultat...je zabeležilo 9:0 :) za "Frulaaa" ??? Zdaj pa čakam odgovor od "Frulaaa", da vidim kaj je njemu naredilo...ker zatem je hitro odšel z Liva. :)

Bo treba kakšen popravek od EA, drugače bo moja razlika v golih katastrofa. :)

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.