Skoči na vsebino

[Multi] Saints Row 2


Priporočene objave

Meni je igra včeraj 4x freezelna v roku pol ure... Groza... še mal pa bomo pri standardu za PS3 igre, ki morajo freezat, če želijo v prodajo....

Dvakrat v character editorju , enkrat med prvo misijo in enkrat na koncu prve misije... Freeze.

Berem po netu, da je to razširjen pojav.

Vam kej freeza?

Zlomka, pa saj to ni PS3...

PS: Folk pravi, da če se prebiješ čez prvo misijo ti pol ne freeza več. Najbrž.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Hm, jz se stori misij sploh še lotu nisem, mogoče eno al pa dve, sem si reku da najprej vse activitije obrnem, ker stvari ki jih unlockaš (Uzi, XM8 w/GL, Spas 15, več lajfa, more homies, novi melee styli in ostali bonbončki) mi bodo itk najbol nucal pri story misijah, ne pa pol ko vse končam v free roamu.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
Lp ,mam en problem,sem že tik pred koncem sr 2 ,pa mam en problem osvojit zadjo ulico od ultair corporation al neke takiga,na zemljevidu mi kaže da majo tam trdnjavo,ampak ko pridem do tja ni nikjer nobene točke niti nič,ve kdo kaj bi blo,al je to kakšen bug?

Malo pozno, a mogoče ne prepozno...

Tam ko je tisti Stronghold moreš it pri tisti stavbi odzadaj in boš našel vhod v nakupovalno središče. Tista točka je v nakupovalnem središču - torej v notranjosti stavbe.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.