Skoči na vsebino

[Vs.]FIFA 09 vs. PES 09


Priporočene objave

men osebno je fifa velik bolša. probu sm obe. PES je res revolucionarn glede gameplaya in vsega vendar je ta revolucija prišla že dolgo nazaj in se vsaj meni zdi da je novosti od takrat malo.

FIFA pa je v zadnjih letih dobila veliko izboljšanj pri gameplayu. FIFA ima pomojem tudi lepši izgled ter Soundtrack.

Pa več licenc kar je zlata vredn!

Tak de... FIFA je kul! :thumbup:

je pa res da se veliko ljudi z menoj ne bo strinjalo.

Link to comment

Jaz sem stari PESjan, vendar sem lani presaltal na FIFO 08 in letos kupil do sedaj le FIFO 09, ni mi zal.

PES je postal prehiter, preslabo animiran in posledicno prearkaden, se vedno poznajo samo 8 smeri premikanja, se pravi po zacrtanih tracnicah (naprej, nazaj, levo, desno in diagonale) povrhu pa je se vzdusje v Fifi zaradi licenc dosti boljse.

Ne vem, call me cheap, jaz sem PES zapustil in se obrnil k FIFI.

Link to comment
Jaz sem stari PESjan, vendar sem lani presaltal na FIFO 08 in letos kupil do sedaj le FIFO 09, ni mi zal.

PES je postal prehiter, preslabo animiran in posledicno prearkaden, se vedno poznajo samo 8 smeri premikanja, se pravi po zacrtanih tracnicah (naprej, nazaj, levo, desno in diagonale) povrhu pa je se vzdusje v Fifi zaradi licenc dosti boljse.

Ne vem, call me cheap, jaz sem PES zapustil in se obrnil k FIFI.

ENAKO, 10 let sem Pesa igral in lani prešaltal na FIFO.

Ni nam lahko!

Link to comment

tu bi se dalo dosti kregat, katera je boljša. meni je PES serijal od samega začetka resnejša nogometna simulacija, kjer v tistih 10minutah doživiš vse kar se dogaja v real time tekmi v 90min. res je super filing ko ti nekako uspe zabiti gol s castolotom, ko si itaq v finančni krizi in se boriš pred game over-om. res noro!! v fifi pa si najbolj vesel ko zabiješ gol, ki se malo razlikuje od tvojih prejšnjih 100 golov. pes je kralj nogometa :rock:

Link to comment

zato ti priporočam da odigraš celotno verzijo in se prepričaš, da se pes vrača koreninam. jaz in moja grupa kolegov smo težki pes fanatiki in smo morali priznat da je pes 2008 bil crap. in smo odigravali starejše verzije. zato pa smo bili skeptični glede 2009 ampak nas je vse razveselila in ponovno padajo petki in soboto do 7-ih zjutraj :beer: kdo še sploh spi, če maš pes09 :drool:

Link to comment
men osebno je fifa velik bolša. probu sm obe. PES je res revolucionarn glede gameplaya in vsega vendar je ta revolucija prišla že dolgo nazaj in se vsaj meni zdi da je novosti od takrat malo.

FIFA pa je v zadnjih letih dobila veliko izboljšanj pri gameplayu. FIFA ima pomojem tudi lepši izgled ter Soundtrack.

Pa več licenc kar je zlata vredn!

Tak de... FIFA je kul! :thumbup:

je pa res da se veliko ljudi z menoj ne bo strinjalo.

Čeprav naj bi FIFA že dohitevala PES , se mi je FIFA zamerla zaradi tega, ker je vsako leto isti šit prišel ven.

PES pa ni prava igra zame.

Tako če že moram odločati me tema dvema igrama rečem tak: Še vedno raje igram pravi nogomet kot pa neko simulacijo.

Link to comment

moram rečt da mi fifa 08 ni nikakor sedla.. pes 08 pa mi je letel :) no pri fifi 09 pa zadeva laufa in pr pesu 09 prav tako.. seveda sem za oboje do sedaj igral samo demote ampak moram rečt da sta obe igri super za moje pojme.. res pa da na določene stvari ki ste jih za pes upozarjeli nisem bil pozoren :) moram še par x probat in bomo vidli..

edino za fifo newem ali je med 08 in 09 res tako velika razlika v gameplayu ali pa sem samo jas čudn :lol:

ReDragon

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.