Skoči na vsebino

ocena psp-ja ( spluvano v nulo!!!)


TheMan

Priporočene objave

Poglej david. PSP je kul, ampak tudi DS je kul. Jeba kateri je boljsi, je pa osebne narave in tvoja za resit.

Meni so igre na DSu bolj fajn v svoji prvinstvenosti, na PSPju me povlece kinematicnost. Uzivam ob igranju dobrih iger na obeh konzolah.

Ce bi bil dovolj dolgo na igralni scene aktiven, bi pac vecino PSP naslovov ze preigral drugje (ali vsaj njim slicne). Tako te potem GTA, NFS in Burnout nic kaj ne bi ganli. Polnoritnistvo pac, vendar to v kapitalisticnem svetu steje. DS ponuja nove nacine zabave in to pri nas steje.

PSP nudi lazji dostop do multimedije, ker je pac giga ali dva kartico lazje kupit kot supercard, a je za muziko prevelik za zraven vlacit, za filme pa ima ekran prevec shadinga. Ne recem, da ne mores gledat nanj filmov, saj se jih da povsem posteno, a bi slo tudi boljse. Poglej kak ipod, sicer manjsi zaslon, ampak kvaliteta slike je pa presunljiva.

Na drugi strani DS sploh v multimedio ni zelel silit in ga je v to pripeljala evolucija homebrewa in 3rd party zadevscin.

Ce zakljucim, PSP mi je kulj postal predvsem zaradi homebrewja, na DSu pa ga niti nisem potreboval, da mi je konzola prirastla k srcu. To pove veliko. Katero igram je odvisno od trenutnega stanja iger na trgu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.