Skoči na vsebino

Burnout serija


whothafunk

Priporočene objave

zanima me, če je Paradise enako zabaven za 2 in/ali več ljudi kot Revenge? sem ugotovil, da je Revenge legenda od igre v družbi, sploh ko smo rahlo vesele volje.

odprt sem tudi za druge predloge. igra mora biti za več igralcev, dobra, adrenalinska. če obstaja še kaj razen burnouta, na dan s predlogom prosim.

aja, kake halo3, gow, top spin in podobno mi ne omenjajte. iščejo se bolj dirkaške. forza 2 pa je preveč realistična.

hvala

Link to comment

Meni je bli Burnout Paradise res kul, zdaj mi je žal, da sem ga prodal. Pred časom so dodali motorje, zdaj pa pridejo še neki futuristični avti, ala DeLorean, vse zastonj. Sicer multiplayer od začetka ni bil glih nevem kaj, ampak so tudi tu dodali neke play mode in bi res rad probal spet. Drugače je bil pa občutek ob vožnji in to precej dober.

Drugače pa za multi je mogoče še kak Flatout Ultimate Carnage, sicer se ni kaj dost igral, ampak je kr zabaven, z onimi minigami še tolk bolj. Al pa kak PGR 4, ampak to je pa spet kr resno že.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

evo TriGGer, moram te popravit ampak zadnji DLC za Paradajz sodeč po tej strani ne bo zastonj: http://www.xbox360fanboy.com/2008/11/08/burnout-paradises-legendary-jansen-88-special/...

@whothafunk: špil je totalno mega, po mojem mnenju končno dostojen naslednik Burnout 3. Na žalost pri tem špilu ni opcije za dva igralca na eni konzoli, podpira pa LAN, tako da lahko skupaj povežeš vsaj dva xboxa in na ta način v enem prostoru igate skupaj s prijatelji.

I want to ride my bicycle...

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

to je res žalostno da ni več igre dan danes da bi imeli split screen...avti predvsem pašejo če kdo pride na obisk da malo voziš se forza 2 ima samo preden se nekdo navadi ko še ni vozil nikoli traja tud nekaj časa, najbol sem bil razočaran nad DiRT, GRiD, Burnout Paradise skratka bolj enostavne igre, npr. PGR3 ima samo kaj če je brezveze....

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
Meni je bli Burnout Paradise res kul, zdaj mi je žal, da sem ga prodal. Pred časom so dodali motorje, zdaj pa pridejo še neki futuristični avti, ala DeLorean, vse zastonj. Sicer multiplayer od začetka ni bil glih nevem kaj, ampak so tudi tu dodali neke play mode in bi res rad probal spet. Drugače je bil pa občutek ob vožnji in to precej dober.

Drugače pa za multi je mogoče še kak Flatout Ultimate Carnage, sicer se ni kaj dost igral, ampak je kr zabaven, z onimi minigami še tolk bolj. Al pa kak PGR 4, ampak to je pa spet kr resno že.

Sem gledal update na Burnout strani kar nekaj časa nazaj. Delorean iz filma Back to Future ga seka. Mi je skoraj čeljust odpadla. Poleg tega pa pridejo še toy cars(na način Strele Mcqueen iz filma Avtomobili).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.