Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

mogoče sem nepravilno opisal . primeni je isto kot je napisal icemarik

-- 1920x1080 neuporabno ker je monitor enostavno premajhen in se vidi samo del slike--in nima veze z poceni robo :a_a:

Točno tako očitno monitor ne podpira resolucije 1920x1080 in zato je slika kot odrezana na vsaki strani. Isto se zgodi na mojem samsungu ki ne podpira te resolucije.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Mene a zanima kdaj bomo Evropejci deležni downloadanja teh HD muvijev in serij ki bodo seveda plačljive?? :no_no: Zdle gledam Lost DVD in je slike ubijalska kaka more bit šele na HDju.

Aja pa danes sem se pogovarjal v lokalni videoteki v Celju (Sova) kdaj bodo kej dobil HD muvije in kakšne. Model me je presenetu ko je vedu kaj jesploh HD DVD in je reku da bi jih že mogli dobit pozim (zdej novembra/decembra) ampak jih bodo mel očitn šele ob novem letu/po njem, govora je pa tud o HD filmih WMV ki naj bi jih zabrisal na DVDDL.

Če bodo v tej videoeki u celju mel pol bo zihr tud drugod kmal oz. še prej!

Zanima me če majo že mogoč kej v ruskem carju u LJ, zadnč sm mim šou pa sm se spomnu da mogoč majo, ker baje je to najbolša videoteka u SLO...je to res?!!? :crazy:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Dans sem ponovno prikluču x360 na TV ker sem ga dal na drugu mesto.Vse lepo priključim tak ko prej pa ni slike in zvoka?sem že probo v druh vzhod in spet enako :(

Kaj naj storim?

A si mogoče po nesreči pretaknil stikalo na video kablu iz TV na HDTV?

Preveri če imaš video kabel dobro sedeč v konzoli!

A se ti kakšne rdeče lučke pokažejo na "ring of light"?

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ker sem jaz v tej stvari z televizijami in tem stvarmi velik n00b mam par vprašanj še za vas:

katera vhoda sta tadva ? :

1.

dscn1224oux7.jpg

2.

dscn1226oux8.jpg

In ali dobiš v Xbox Premium tut kabel za katerega koli izmed teh dveh.

ali moraš stvar dokupit?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Ker sem jaz v tej stvari z televizijami in tem stvarmi velik n00b mam par vprašanj še za vas:

katera vhoda sta tadva ? :

1.

dscn1224oux7.jpg

SCART VHOD

2.

dscn1226oux8.jpg

DVI VHOD

In ali dobiš v Xbox Premium tut kabel za katerega koli izmed teh dveh.

ali moraš stvar dokupit?

Zraven premium paketa dobiš kabel za composite vhod nisem pa 100% če dobiš še SCART adapter ker ga sam ne uporabljam!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Imam kolega, ki je kupil XBOX360 v Avstriji. Ker mu je odpovedal, ali ima kdo kakšen predlog kje kdo servisira v Sloveniji ali kako naj pošlje na kakšen servis v tujino, ima kdo kaj več prakse s tem ?

lp,

Tozo

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.