Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Imam kolega, ki je kupil XBOX360 v Avstriji. Ker mu je odpovedal, ali ima kdo kakšen predlog kje kdo servisira v Sloveniji ali kako naj pošlje na kakšen servis v tujino, ima kdo kaj več prakse s tem ?

lp,

Tozo

Jaz sicer nimam kakšnih izkušen s servisi ampak jaz mu predlagam, da prvo pokliče na Microsoft recimo Avstrija in vpraša kako je z garancijo (če je še v garanciji) in kam mora poslat svoj Xbox za servis!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Danes sem priključil na x360 fotoaparat OLYMPUS FE-170 grem pod media pa mi sploh ne zazna kot aparat ampak pot portable device ok potem kliknem pa mi pove da nobene slike ni??? :mirror:

Kot jaz vem tudi vsi USB ključi niso kompatibilni tako, da bi bilo pametno prej preverit MS kompatibilnostno listo,..Dasiravno pri MS pravijo, da se zelo trudijo da bi bil Xbox360 čimbolj kompatibilen. Mogoče jim pošlji kakšen mail z podatki o tvoji napravi.

Xsiluro.jpg

Link to comment
Sedaj sm dobil monitor HP LP2465 ki podpira resolucijo 1920x1200.Problem pa se mi pokaže ker na xboxu nemorem nastaviti resolucije 1920x1080.Najvišja ko jo lahko nastavim je 1360x768.Ali mogoče kdo ve zakaj nemorem nastaviti na 1920x1080?

Druga težava pa se mi pojavi ker hočem priklopiti DVD pogon na računalnik.Zadeva je sledeča v biosu mi ga prepozna ko pa pridem v XP-je mi ga pa nenajde.Doma imam tudi XENO 360 CONNECTIVITY KIT samo mi ni čisto jasno kako to deluje.Če kdo ve kako bi težavo odpravi mi naj piše na zs(mavtner@hotmail.com)Če se komu zdi moj drugi problem sporen ga naj izbriše.

To se mi zdi sila čudno, da se ne bi dalo nastavit tvojega monitorja na resolucijo 1920x1080 če jo le ta podpira. Kaj pa če je kakšen problem v VGA kablu?

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ok no zdej ko sva to razčistila je pa glede nakupa v ZDA nekako takole:

-splača se ti če greš tja pa si konzolo "prešvercaš" nazaj

In to je tudi edina varijanta ko se ti splača!!

Malce moraš pomislit tudi na garancijo in kako boš vračal konzolo če ti bog ne daj kaj odpove!

Menim,da se najbolj splača kupiti konzolo v sloveniji v Mullerju, ker je ugodna cena in ne delajo problemov z reklamacijo. Odločitev je pa vseekakor tvoja.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.