Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Imam kolega, ki je kupil XBOX360 v Avstriji. Ker mu je odpovedal, ali ima kdo kakšen predlog kje kdo servisira v Sloveniji ali kako naj pošlje na kakšen servis v tujino, ima kdo kaj več prakse s tem ?

lp,

Tozo

Tozo veš kaj je narobe?, ima še v at garancijo?, če je kaj malega se da popravit, če pa nima slike in rdeča lučka utriplje bo pa zelo težka, druga matična in je nekak narejeno, pa še če veš datum x 360 modela? :bringiton:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Nekaj me zanima. Xbox 360 portable. Ne cisto ampak jaz ga mislim z sabo prevazat tudi vsaki drugi al tretji dan. So kaki presodki glede tega da nej nebi premikal stvari prevec ker bo razpadla al kaj podobnega? :D

Imam laptop ki ima VGA vhod in izhod. Monitor externi sem ze preklopo gor in deluje. V vhod pa se nisem nic dal in nevem kak sploh deluje. Dva ekrana sta narisana na vhodu menda. Ali lahko Xboxa priklopim nekak na ta laptop da korisim LCD od tega?

Ve kdo ce gre to in ali mora bit laptop medtem vkloplen ali je dovol da je samo na napajanje?

Drugace pa katere LCDje do nekje 9coll priporocate? Sem ze gledal ce obstajajo kaki Dvix player teh dimenzij pa nevem ce ma kiri kakrsnikoli koristni vhod za priklop.

Link to comment
Imam kolega, ki je kupil XBOX360 v Avstriji. Ker mu je odpovedal, ali ima kdo kakšen predlog kje kdo servisira v Sloveniji ali kako naj pošlje na kakšen servis v tujino, ima kdo kaj več prakse s tem ?

lp,

Tozo

Tozo veš kaj je narobe?, ima še v at garancijo?, če je kaj malega se da popravit, če pa nima slike in rdeča lučka utriplje bo pa zelo težka, druga matična in je nekak narejeno, pa še če veš datum x 360 modela? :bringiton:

Zablokira v roku 1 ure. Evo. TNX vseeno.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Še eno vprašanje iz moje strani. Pravkar poizkušam v meniju dodati svojo kreditno kartico in ko napišem poštno številko, me opozarja, da ni veljavna. Kako naj potem sploh usposobim plačevanje s kreditno kartico, če ne morem napisati točnega naslova (ki pa je po vsej verjetnosti potreben, kajti lastnik kartice in njegov naslov mora biti točen; ali pač?)?

Link to comment

Komaj čakam da prodam PS 2 tako ,da si bom potem lahko kupil XBOX 360. Za Xbox 360 si nameravam kupiti Gears Of War ( če jih bodo seveda imeli ). :bowdown:

1) Če pa slučajno ne bi imeli GoW-a katero igro mi priporočate za X360 ?

2) Ali vsi ki igrate po online plačujete to naročnino ?

3) Ali je velik problem se povezati tako, da igraš online ?

4) Ali se, da kako narediti, da mi ne bilo treba plačevati naročnine ?

5) Ali se, da kako povezati preko modema ali še kako drugače ? ( Jaz imam siol adsl internet- 256 k ) :headscratch:

Link to comment

Samotar hvala lepa za odgovore.

Zdaj pa samo še čakam kdaj bom prodal PS 2 in si kupil XBOX 360.

Ali te ta novi xbox-i 360 imajo manjše težave s pregrevanjem, ker sem slišal da je to kar velik problem. In če jaz sedaj kupim v Muller-ju Xbox 360 premium pack bom imel takšen X360, ki ima manj težav s pregrevanjem ?

Malo sem zmeden glede tega.

Link to comment
Samotar hvala lepa za odgovore.

Zdaj pa samo še čakam kdaj bom prodal PS 2 in si kupil XBOX 360.

Ali te ta novi xbox-i 360 imajo manjše težave s pregrevanjem, ker sem slišal da je to kar velik problem. In če jaz sedaj kupim v Muller-ju Xbox 360 premium pack bom imel takšen X360, ki ima manj težav s pregrevanjem ?

Malo sem zmeden glede tega.

RaZoR na čeloma naj bi bili xbox360 narejeni kasneje bolj imuni na pregrevanje, problematični so bili predvsem prvi xbox-i! Če kupiš pri Mullerju je predvsem fino, da imaš garancijo in če je karkoli narobe odneseš nazaj in ti ga zamenjajo, kar je več kot fino!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.