Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

RaZoR ti samo lepo nabavi X360 in shrani garancijo za vsaki primer.

Nimaš se kaj bat. To s pregrevanjem no nevem normalno da je konzola topla saj ni hladilnik :a_a: imam občutek da to govorico kar naprej napihujejo tisti, ki si sploh X360 ne lastijo :wtf:

Pač x360 daš mal več zraka jo ne tiščiš v kaki kot kjer ni pretoka zraka pa mora laufat :thumbup:

Problematične so bile prve serije konzole katerih itak nemoreš več dobit tako, da je straha odveč. :cough:

Zdaj pa jutri takoj po Xbox360 in na Live :beer:

Xbox

Link to comment

Koliko sem jaz slišal o tem pregrevanju...ponavadi zaradi vročine crkne tistim, ki jo majo ponavadi stisnjenega med TV in omaro...kjer je max. 15cm prostora....tam stlačijo 360 notri in potem normalno da ne gre če ni dotoka svežega zraka...

Pomojem če bi dal kakšno mizico pred TV na njo X360, pomojem mora lepo laufat...pa zraven noge gor pa je :lol:

Če bi bil X360 tako kot Gc...bi blo JUPIIIIII !!!!

GC mam cčasih prižgan po 10ur na dan....saj ne da ga toliko igram....vendar res skoraj nič se ne greje...po tistih 10 urah je bil napajalnik mlačen, iz GC-ja je pa pihal mrzel zrak...

Samo pri teh novejših 360, ki so bli uvoženi v trgovino prejšno leto od polovice leta naprej....so pomojem čist vredu....

Sam si 360 ne lastim, samo pomojem če mu daš zadosti zraka se nimaš kaj bat....

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment

jah nic se kaj negreje prevec. Ce ti recem da je moj laptop 10x bol vroc kot ta stvar malo na levi strani topla pac. Napajalnik od laptopa se greje da me je blo strah ga met gor na odeji lol . Od konzole mlacni. Mah ni problemov z pregrevanjem so pa problemi z glasnostjo DVD pogona. Samo koak stran sem da odprem in shakam zadevo na tisji nacin obratovanja in pocasnejsi. Ampak ce to naredim tudi verjetno dobenga orginala ne kupim vec lol.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.