Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Če se lučke vrtijo ponavad pomen, da kontroler še ni povezan z konzolo. Kadart imaš pa recimo vsaj 4 joypade plugane v konzolo pa to pomen (to sm pr seb opazu) da išče, kdo je 1, 2 ,3 ,4 player.

Prtisn na konzoli zravn MC slota tipko connect pa še na wireless joypadu zadi tud mali gumbek pa b mogl delat :fiufiu:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Če se lučke vrtijo ponavad pomen, da kontroler še ni povezan z konzolo. Kadart imaš pa recimo vsaj 4 joypade plugane v konzolo pa to pomen (to sm pr seb opazu) da išče, kdo je 1, 2 ,3 ,4 player.

Prtisn na konzoli zravn MC slota tipko connect pa še na wireless joypadu zadi tud mali gumbek pa b mogl delat :fiufiu:

Shoelace probal sem to sem to kar si mi rekel ampak še zmeraj je vse po starem. :disbelief:

Link to comment
Točno Skeltah lahko se dejansko baterije. RaZoR kakšne baterije uporabljaš? Jaz imam play&charge kit in nimam 0 problemov!

Imam navadne Duracell baterije, ki se ne polnijo. Uporabljam jih že 2 meseca. Kaže mi, da so baterije 3/4 polne. Wired joypad-a nimam imam samo 2 wireless joypad-a. Na srečo imam še 1 rezerven joypad ampak bi rad videl da bi oba joypad-a delala. ;)

Zakaj na xbox live marketplace-u ni Rockstar Table Tennis demota? Ko grem na PC-ju na www.xbox.com in dam "demos" mi pokaže da je na xbox live marketplace, ko grem pa na xbox ga pa ni.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.