Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

jst nimam diska,kaj pa tisti k majo disk 20gb diska za xbox 360 pa jim kaze da ga majo 15 pa nimajo nc na disku za kaj se njim porab disk?

ostalo se pa ponuca za sistem in dashbord ;)

rabs disk za igranje po netu?

Ne rabiš diska za igranje prek interneta , seveda si pa moraš lastiti memory card če nimaš diska

:)

Xbox

Link to comment

če te prav razumem kot si reku da porab sistem pa dashboard par giga spomina iz diska... kaj pa pol jst k nimam nc diska sej skos sistem dela verjetno na isti hitrosti kaj a zdj k nimam diska pac ne uzame dela spomina iz diska ce pa disk prklopm v xbox pa uzame par gb? po tej logiki se mi zdi da bi xbox moru delat bolš z diskom kot brez

Posedujem: Crack

Link to comment
Na katerem kablu se da igrat igre od prvega xboxa , jaz imam priklopljeno na vga pa mi ne gre?

Na vseh trenutno možnih dobavljivih kablih. Mogoče zmanjšaj nastavljeno resolucijo! Jaz recimo zaganjam Xbox one igre na priloženem komponentnem kablu nastavitev TV zaslona pa imam na 720p. :beer:

Kako se ti pa točno odrazi ta tvoj problem? A ni slike ali se ti pokaže tist beli zaslon z xbox ikonco na sredini in ti konzola pove, da igre ni moč zagnati, ker posodobitve niso na voljo?

Xsiluro.jpg

Link to comment
Vaja dela mojstra. Tudi jaz sem imel na začetku nemalo problemov. Človek je prilagodljivo bitje in se mu uspe privadit tudi na kontroler. Za Xbox360 kontroler lahko rečem čisto enostavno fenomenalno. :beer:

Se da še kje drugje kot v igri nastavljat občutljivost oz. kaj podobnega? Če se mi zdi da joystick deluje tako neobčutljivo nato pa tik pred koncem križec ful "skoči". Kot da bi imel vklopljen pospešek na miški na PC-ju.

matejd7.png
Link to comment
Napiše , da vga kabelne podpira 50Hz , da deluje samo na componentnem ali RGB kablu. Tako da si bom moral omislit componentni kabel. Zaj pa me zanima še to ,če je na componentnem kablu kaj grša slika kot na VGA kablu?

Čakaj to mi je pa jako čudno kakšen vga kabel pa imaš?Znamka?

Jaz vem, da sem igral DOA4 z vga kablom na PC monitor in ni bilo nikakršnih problemov!?Problem je lahko TV če ne podpira 60hz.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pozdravljeni!

Imam en problem pa bi rabil informacijo "pomoč" !!!

Gre se za povezavo na XBOX Live ! Internetni ponudnik je T2 in ko dam TEST CONNECTION mi javi ERROR pri "MTU"-ju da FAILED...

Sem malo počekiral na www.xbox.com/support in tole mi piše;

CAUSE

You experience this behavior if your router or the gateway is incompatible with Xbox Live, or if your router or the gateway has an incorrect MTU setting.

This test confirms that the network has sufficient Maximum Transmission Unit (MTU). MTU is a setting on the router or the gateway that can affect network performance. Xbox Live requires a minimum MTU setting of 1364. If your console does not pass this test, you cannot sign in to Xbox Live.

Zanimivo je da imam DNS, IP vse na avtomatsko in mi najde številke ki so napisane za T2, ampak vseeno negre na LIVE-a

Kaj bi naj pomenilo tole MTU = 1364 ?!?!?

Na xbox.com strani piše da naj bi nastavil na modemu aka routerju te zadeve ampak je to sploh možno pri T2 napravah? ali to morajo v centrali porihtat ?!

Prek T2 Omrežja gre TELEFON + TV + INTERNET

Internet dela brez težav ko dam kabel v notebuk...

Pri T2 pa imam glede paketov "varnosti" VISOKA !!! (imaš še varianto nizka & srednja)

Tole piše glede "varnosti" pri T2

VISOKA VARNOST;

Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so odprta le dobro znana vrata naslednjih aplikacij: DNS, FTP, TFTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IMAP, MAIL, NTP, PING, POP3, SIP, H.323, SNMP, SSH, SYSLOG, TELNET

SREDNJA VARNOST;

Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so vsa vrata odprta.

=== Bi to bil "razlog" zakaj LIVE nedela ====

A ima kdo povezavo z T2 na LIVE-a?! Se je že komu kaj podobnega zgodilo in mi lahko pomaga bi prosil za POMOČ !

HVALA in LP

Link to comment

Glede povezave za na xbox live.... jst mam T-2 pa mi je vedno use normalno delal... mislim da bi res lahko bil tole z varnostjo jst mam nizko varnost pa nikol nism meu tezav... poklic na T-2 in jim rec naj ti spremenijo na nizko varnost k to je itak brezveze ce mene prasas jst se nikol nism meu nobenih tezav

MobifriK+SLO.png
Link to comment

hey ho! Mislim da sem se za.... z nakupom ps3 :x

Resno razmisljam da bi ga prodal in kupil nov xbox360 :cough:

Pa me zanima, ker sem na forumu bral da so imeli prvi Xi resne tezave s hlajenjem, ce so pri MS to sedaj popravili? Ter koliko stane xlive (al kak se ze imenuje)???

hvala!

p.s. koliko stane novi Xbox360

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Kje kupiti in po kakšni ceni, je navedeno pod naslednjo tematiko:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... 2565#22565

Skratka zaenkrat je aktualna cena za Xbox360 Premium 399 €. V Avstriji je cena nižja in imaš celo 2 leti garancije; Muller pri nas upošteva samo eno leto. Letna za Xbox Live ca 60 €.

Zaenkrat se splača Toys'R'Us ker imajo dobre bundle in so ustrežljivi za reklamacijo (bojda).

Kar se tiče konzole, se pregreva, če je slabo postavljena. Krivijo matično ploščo. Okvare so pogoste, kar velik odstotek. Konzole v trenutni prodaji niso nič posodobljene, šele tiste okvarjene in porprvljene sedaj dobijo dodatna hladilna rebra. Kar seveda MS uradno še ni potrdil. Bojda naj bi bilo bolje s tistimi, ki so narejene po maju. Ampak to je špekulacija, ker se kvarijo tudi novejše. Govori se o konzoli s 65 nm procesorji in ti naj bi rešili problem s pregrevanjem.

Sicer pa rukni pod njo kakšen tisti hladilnik za prenosnika; sam bom najbrž nabavil Antec Notebook; ker bojda pomaga.

Po drugi strani ima odlični izbor iger in naslovov, ki šele pridejo. Zaenkrat več ekskluziv v primerjavi s PS3, tako po številu naslovov kot tudi zvrsteh.

Vendar ima v primerjavi s PS3 tudi več okvar, tako po številu konzol, kot tudi številu različnih okvar:

- pregrevanje

- pogosto uničeni mediji

- zatikanje podajalca optične enote

- ne morem mimo tega, da ne pokritiziram možnosti in postavitev priključkov

Skratka slabo zasnovana konzola. Človek ne more verjeti, da lahko v enem paketu dobiš tako odlično narejen gampad in tako šlampasto narejeno konzolo.

Ampak dejstvo je, da brez nje ne moreš igrati Mass Effecta, Alan Wake-a in še nekaj naslovov. In zaradi tega drugo kot Xbox360 pri meni ne pride v poštev. Drugače bi si omislil PS3.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

In pa HDMI, ki ni kao neki big deal, saj podpira navadni 1080p preko komponentnega ali VGA.

Garancija 2 leti zagotavlja, da ti konzolo zamenjajo ali v najslabšem primeru prevzamejo v popravilo in v enem letu bomo morda dočakali nove različice s 65 nm procesorji, ki se naj ne bi grele, kar bi še vedno bilo v okviru obdobja garancije.

Če je kar res na tem kar nekateri pišejo o Elite, je morda Elite še šibkejši, ker bi naj upočasnili uro procesorja, da se toliko ne greje (pa boljša termalna).

Toys'R'Us - Graz, Celovec ...

Za ostale poglej pod rubriko.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Danes se mi je prvič po 6 mesecih zgodilo, da se mi je Xbox pregrel (rdeče lučke). Ko se mi je to zgodilo sem xbox ugasnil za 20 minut. Ko sem ga že spet prižgal je zopet delal normalno. A če si ti to začne ponavljati (rdeče lučke) to pomeni, da je Xbox za zamenjat?

Jaz ga imam še zmeraj na garanciji. Kupil sem ga v Muller-ju. Če bi bil Xbox za zamenjat potem ga moram odnesti v Muller in zahtevati novega? Kaj se potem zgodi s HDD-jem? Ker imam na tem HDD-ju shranjen profil in vse, kaj naj potem naredim?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.