Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Nima modificiranega firmwareja sploh.

Tko, da ni benana.

Bo treba kr originale furat :ihih:

Že gledam na uk ebayu empire games store :ihih: Poštnina je še nižja kot v Slo z Pošto Slovenije rofl

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Registriraj se na xbox.com

Lahko greš na net in si snemaš demote in ostale stvari... samo če bi pa hotel igrat preko neta pa rabiš plačat naročnino.

jst tud jutr dobim xbox če bo vse posreč. Sicer ga bom bolj malo špilal, ker se učim za izpite jeseni :D

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Idi na Mantisovo stran, pa v search vpiši "xbox live" al kaj takega. Bi ti dal link, sam pol ko gor klikneš, piše kao da more bit niz daljši od 3 znakov al neke... No v glavnem, give it a go!

Aja, polek 3-mesečne kartice piše, da je razprodana... Vseeno jo lahko dobiš, sam je pač treba čakat par dni več :no_no:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

na ebayju prodajajo te zadeve. Jst sm nabavu od enga preprodajalca, ki ma seveda odličen feedback in mi je kar po mailu poslal kodo za 3 emsece livea. Zdej če dela, še ne vem, samo glede na feedback bi moral.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

jst si je pa se ne bom kupu , ker mogoce mi sploh net ne bo delal , pr vseh konzolah do zdej mi je net delal ampak sem se tut fulll zajebaval z tem netom , pri nobeni mi ni delal cist lepo in za vsako konzolo do zdej sm rabu vec tednov da sm se povezal na net , upam da mi bo na tej konzoli delal net brez problemaaa :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment

imam , router ampak zdej je pokvarjen (ne priporocam da si kupte router ferme level 1 ker se mi je ze 2x pokvaru , prvic ko se mi je pokvaru sm dubu novga in dan za tem se mi je cist nov pokvaru) , ampak drgac ta kabl ti sm v router vtakns in zadeva dela , ni treba nobenih gesel upisvat , ni se ti treba nikamor registrerat , ... ???

Link to comment

dajte mi pomagat ker mi brez nba 2k7 ziveti ni, moj xbox pa mi ga je sprasku, a kdo pozna kakšen trik z katerim bi lahko dvd plošček popravil? se v opozorilo drugim, ko sem imel škatlo horizontalno mi je začel praskat dvd-je prej v vodoravni poziciji pa mi ni praskal čist nič.

Link to comment
dajte mi pomagat ker mi brez nba 2k7 ziveti ni, moj xbox pa mi ga je sprasku, a kdo pozna kakšen trik z katerim bi lahko dvd plošček popravil? se v opozorilo drugim, ko sem imel škatlo horizontalno mi je začel praskat dvd-je prej v vodoravni poziciji pa mi ni praskal čist nič.

lol

horizontalno=vodoravno ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.