Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Nerazumeš. 3 mesce lajva je na pravem accountu, vendar ko hočem retrievat gamertag na xbox konzoli mi javi neko Live napako. Account sem drugače ustvaril na xbox.com, zato pa se matram z tem retrieve varjanto.

Madonca ej, verjetno je nekej narobe pri men. Account je drugač UK in dela bp na xbox.com

Drugač kozolo ful sestra nabija. DOA4 ji je zelo všeč :lol: Jst pa kdej table tennis užgem al pa s sestro ko mam dva kontrolerja.

Pa včeraj sem probal Die hard 4 presnet dvd na konzoli. Dela super, sem kar presenečen!

Pa konzola mi je malo glasna...

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Ja jst mam tud hišni kuno doma, ki pa leži v moji sobi v omari nepriklopljen . Namreč nimam ga kam postavit :no_no: Drugače mam že vse pripravljeno, da bi povezal xbox z kinom. Škoda :doh: :lol:

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Lepo pozdravljeni wsi!

Imam nekaj vprašanj glede XBOX 360 konzole.

Kakšna je razlika med XBOX 360 Premium konzola z nadgradnjo (Xtreme DVD-firmware) in XBOX 360 Premium z MOD cipom GLOBE 360 (razlika NADGRADNJA dvd pogona ali čip v konzoli)?? kaj je boljše za igranje varnostnih kopij iger in zakaj?

Pa zanima me še če maš modan xbox potem ne moreš igrat iger preko xbox live!-a in ne moreš updejtat svoj xbox?? kako pomembno je da redno updejtaš svoj xbox in zakaj???

Hvala vsem ki mi lahko pomagate =)

Lep pozdrav!

Link to comment
Lepo pozdravljeni wsi!

Imam nekaj vprašanj glede XBOX 360 konzole.

Kakšna je razlika med XBOX 360 Premium konzola z nadgradnjo (Xtreme DVD-firmware) in XBOX 360 Premium z MOD cipom GLOBE 360 (razlika NADGRADNJA dvd pogona ali čip v konzoli)?? kaj je boljše za igranje varnostnih kopij iger in zakaj?

Pa zanima me še če maš modan xbox potem ne moreš igrat iger preko xbox live!-a in ne moreš updejtat svoj xbox?? kako pomembno je da redno updejtaš svoj xbox in zakaj???

Hvala vsem ki mi lahko pomagate =)

Lep pozdrav!

Ker modificiran firmware dvd pogona omogoča trenutno samo poganjanje varnostnih/nelegalnih kopij iger je pogovor v tej smeri na tem portalu nezaželen.

Odgovore na vprašanja poišči drugje na spletu. Verjetno boš našel vse kar te zanima na xbox-scene!

Link to comment

Sam sem tudi razmišljal o povezavi monitorja 17"CRT z Xom. Ta monitor je starejši zato bi potreboval gender-changer (cena je zelo nizka pod 5 €) vmesnik v katerega vtakneš kabl od monitorja, v drug konec pa kabl (VGA kabl za Xbox, ki pa se posebej dokupi) iz Xboxa. Potem pa se pojavi vprašanje kam vtaknit kabl za zvok. Ta vsa razmišljanja pa so izginila, ko sem priklopo Xa na stari 52cm TV, zadeva špila. Verjamem, da je to najslabša varianta, samo je še vedno boljša kot igranje povprečnih iger na Pcju, razen če imaš mašino za 200k. Ko pa malo našparam pa pride kak LCD Tv ziher na regal.

Link to comment

torej potem pri tej varjanti (priklop na starejši monitor) z vsemi potrebnimi priključki se pojavi problem pri zvoku (oz. kam priklopit priključke za zvok) ker se ne da na monitorju to storit??al kako??

obstaja kaka druga rešitev kam priklopit priključke za zvok??? (newem: npr. da se jih priključi na kake zvočnike al kako?)

Link to comment

Ne, ne. To je HD komponentni kabel.

V mislih sem imel to:

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk ... pt_id=2035

S tem, da namesto moških RCA vmesnikov potrebuješ ženska vmesnika. Zadevo se da dobit v specializiranih trgovinah z električno robo (mogoče tudi BB ali Bofu).

Zadnja rešitev pa je, da si kabel izdelaš sam (ali znanec) iz zgoraj navedenega kabla in tega:

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk ... pt_id=2035

Po drugi strani pa se problem lahko reši z nakupom ojačevalca in posameznih zvočnikov. Vendar je to dražja izbira.

Kaj več pa ti bo pomagal kdo drug, ki ima podobno konfiguracijo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.