Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

A pri Crackdown-u če daš (ko narediš vse gang boss-e) Ressurect Gangs, a potem izgubiš vse zvezdice pri agility, driving, grenade skill, ... če si si jih pridobil že takrat, ko si prvič naredil vse gang boss-e?

ne zvezdic ne boš izgubil

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
živjo.

zdej ne vem kako naj nastavim pri Xbox 360 v display settings ločljivost al naj bo 720p ali pa optimal resolution kva je sploh bolš,imam pa HD LCDTV32 Phillps?

LP

pr men 1080i in 1080p ne prideta v poštev,ker ima LCDTV najvišjo ločljivost 1366*768

Poglej če ti podpira poleg 720p tudi 1080i (novejši 720p imajo tudi to) 1080p pa itak odpade. Uglavnem 1080i je vsekakor lepše, vsaj pri men

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Jaz bom to škatlo zabrisal skozi okno!

Najprej sem mislil, da je zamrzovanje naključno ampak sem ugotovil, da je nekaj hudo narobe s temi jajci. Ravnokar sem hotel igrati demo (mislim, da Ace combat ali nekaj takega) in je zmrznil med loadingom, pritisnem na gumb za vklop in ga ponovno zaženem ,tokrat je zmrznil že preden se je naložil dashboard (samo ogrodje se je prikazalo vendar ni bilo nobene vsebine), potem pa je prišel celo do uvoda igre, ko se je začel prikazovati filmček in ne boste verjeli PONOVNO ZMRZNIL! To me prekleto spominja na moj stari računalnik, ki je zmrzoval dokler ni začel poganjati kake 3D aplikacije oziroma nečesa kar je bilo zelooo zahtevno. Kriva pa je bila matična plošča.

Tokrat pa mislim, da je bil kriv dashboard update, ker pred njim je pet minut delal čisto dobro.

Link to comment

Hehe sedaj mi je javil še E73: General Hardware Error: Ethernet port...

Hihi po ponovnem zagonu pa je spet zginil! Sem odstranil disk in ethernet kabel in ga bom malo mučil brez njiju!

EDIT: Nep omaga še vedno zmrzuje, ko hudič! Jauuuuuu kaj bo letel! JAZ HOČEM IGRAT FORZO! Mater meni se bo res utrgalo zaradi te škatle. Kako srečo sem imel, da sem ga kupil v Sloveniji!

EDIT2: Jaz grem po macolo ...... BUM... BUM.... BUM!

Link to comment

Ta konzola mi je normalno delala točno 0 minut! Ok preden je začel zmrzovati je trajalo kakih 10 minut. Ta stari Xbox sem odprl, ga softmodal in šaril po njem že prvi dan - in še danes dela. Ta k*** me pa j*** v glavo vsakič. Če bi imel denar in bi na PS3 lahko dal Xbox 360 kontroler in bi na PS3 delala forza me Xbox 360 nebi videl nikoli več. Pa sem velik nasprotnik PS3ja.

EDIT: Hmmm mislim, da zmrzne samo, ko nekaj časa miruje, ko gledam film, igram (ne čakam, da se naloži)namreč ne zmrzne - včraj je prebavil dve urno igranje forze brez, da bi zmrznil (seveda je zmrznil preden se je igra zagnala), danes pa me je****. Muller je pa daaaaleč, pa še nobenega nimajo najbrž. Ker, ko sem dobil tega se je gospodu zdelo, da ni nobenega več.

Link to comment

Mene pa zanima če se sploh še splača nabavt halo2 za na xbox 360 al najboljš kr počakat na halo3 (čeprav je še nekaj mesecev ne bom nabavil)

Koliko je sploh igralcev na halo2?

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Halo 2 normalno deluje na 360. Ne rabiš nobene "posebne" verzije, kupiš pač Halo 2 za xbox, druga varjanta itak ne obstaja. Sam baje rabiš disk ker rabi 360ka neki za emulacijo tko, da če imaš core si oplel.

Špil drugače še danes igra ogromno ljjudi, bi si upal trditi, da skoraj tulk kot GoW, na friends listi imam stalno vsaj dva ki ga igrata (ob večerih seveda). In mogoče si ga bom celo še sam ubavu, ker mi je GoW res začel že presedat. Nimam nič proti njemu vendar ga igram skoraj dnevno vse odkar je prišel ven lani in res volje sploh ni, vztrajam itak samo zato, da skup z slovenci kej igram.

če ga nabaviš in če boš dost igral se ti ziher joinam.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.