Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

kmalu

forza seka :car:

nhl pa še bolj :car:

ampak to en moreš primerjat :)

Ej zaj pa mam eno vprašanje. Kako je zdaj s temi modanimi pogoni? Ali te res avtomatsko bana? Kupil bom NHL 08 original, vendar me zanima, če me vseeno lahko bana ker mam pač modanega, ali si potem morat unmodat ali kako naj rešim zadevo - mogoče dodaten pogon? Kam se sploh to zapiše, če si banan - ok če imaš statičen ip itak vedo, in ne moreš nič, kaj pa če maš dinamičnega, kam se to sploh shrani?

Link to comment

Bok!

Nevem če je že blo kje napisano, pa vseeno. Imam en problem. Danes sem poskusil igrat GOW preko LIVEA in mi negre, javi mi to sporočilo: YOUR CURRENT PROFILE SETTINGS DO NOT ALLOW YOU TO PLAY ONLINE.....

Na raznih forumih sem zasledil, da za igranje potrebuješ GOLD membership, ki pa ga baje dobiš ob prvi registraciji. Imam ene 3 gamertage, ki sem jih registriral na različne regije, da si lahko demote vlečem in vsi trije gamertagi imajo silver membership. Zakaj? Kako dobiti gold, ki mi baje prvi mesec pripada?

Hvala že vnaprej!

LP

Link to comment

Rolihandre a si kupiu Xbox v Muller-ju? No, če si ga a mi lahko poveš če so ti konzolo takoj zamenjali, ko so jo prinesel v trgovino in zanima me kaj si naredil s HDD-jem (če ga seveda imaš)?

P.S. Jaz lahko še zmeraj odprem pogon, samo moram uporabiti silo (2- krat vžgat xbox ob strani, samo se bojim da se ne bo kaj pokvarilo in da takrat ne bom imel več garancije).

Link to comment

ejte ludi ma men problem dans sn hoto na x škatlo priklopi zunanji trdi disk pa sn ga priklopo v prvi usb in potem tisti pokrovček na faceplat mi več ni šel nazaj gor vzamem v roke in vkrej je pala ena federca :lol: začel sem se seveja režat sam zej mi ni jasno ke lahko to reklamiram v mullero v mb ker sem ga tam kupo sej meni ni problem ker mam še en faceplat sam rad bi reklamiral da dobim novega al pa mogoče celo xbox

Link to comment

Evo včeraj se mi je zgodil 1. Ring of death (vse utripajoče rdeče lučke, razen one v 2. kvadrantu - saj to je RoD, ane?!) hkrati pa je za trenutek izpadla elektrika. Zdaj nevem, ali je xb botroval izpadu elektrike ali obratno, če je to sploh možno?!

Vsekakor pa se mi zdi, da je rezultat "okvare" jasen. Vse dela kr neki počasneje kot bi moralo, pa še povezave z livom ne morem vzpostaviti!

Mislim jes bom popizdil, xb ni star niti tri mesce pa pride do komplikacij s tem , da ga do sedaj nisem niti veliko igral, do hala 3. BTW: HALO3 multi ROCKS!!!1

Link to comment
Evo včeraj se mi je zgodil 1. Ring of death (vse utripajoče rdeče lučke, razen one v 2. kvadrantu - saj to je RoD, ane?!) hkrati pa je za trenutek izpadla elektrika. Zdaj nevem, ali je xb botroval izpadu elektrike ali obratno, če je to sploh možno?!

Vsekakor pa se mi zdi, da je rezultat "okvare" jasen. Vse dela kr neki počasneje kot bi moralo, pa še povezave z livom ne morem vzpostaviti!

Mislim jes bom popizdil, xb ni star niti tri mesce pa pride do komplikacij s tem , da ga do sedaj nisem niti veliko igral, do hala 3. BTW: HALO3 multi ROCKS!!!1

BigKEKS tudi meni se je zgodil 1. RoD takrat, ko je za trenutek zmanjkalo elektrike in je potem takoj nazaj prišla. To se mi je zgodilo 2 meseca nazaj in čeprav sem dobil RoD xbox še zmeraj lepo dela.

P.S. Kaj pomeni če daš nekomu milichnik touch?

Link to comment

Men pa nikakor ne zazna zunanjega diska.

A kdo mogoče ve, če je kaka fora s fajlsistemom?

Rad bi prklopu disk, da bi pol gledou HD filme.

A morajo bit filmi v vmw kontejnerju al delajo tud mkv filmi.

Hvala in LP!

Link to comment
Zaj sem špilo forzo in naenkrat se je xbox ugasnil in na TV zaslonu je bilo modro :o Xbox je postavljen vodoravno in na njem so svetle 3 rdeče lučke to so dve levi in spodnja desna.Potem sem ga vgasno in izključil iz elektrike ter sem ga spet prižgal in je blo vse normalno.Kaj tote 3 lučke pomenijo? :?

nič dobrega

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Danes pa res nisem imel srece =(((

2 tedna se ze pripravljam da nabavim xbox in danes je bil veliki dan, a kaj ko je slo vse narobe =(

Grem najprej v Bigbang v Kopru in ze celo pot mi je nekaj odmevalo v glavi, da samsungovih 226bw-jev ne bodo imeli vec. In tocno to se je zgodilo. Ok ga imajo 100% v harvey normanu... niti tam ne duha ne sluha o njem =(

Grem nazaj v muller, da vzamem vsaj xbox zaenkrat, ampak je le ta neka stara verzija :S

Popolnoma razocaran grem domov in upam da bom imev v Lj vec srece

Lp

crype.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.