Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

No jaz imam xbox 360 in sem dobil RRoD sedaj pa mislim kupiti novega in me zanima kateri je narjen na 65nm procesu in ali se ga sploh splača kupt

Men je tud pred kakšnim mesecem crknila že druga škatla (RROD). Vendar sem dal xbox popravit enemu mojstru, katerega oglas sem našel na bolhi. Zadeva sedaj dela kot urica in prišparal sem marsikateri evro, tegobe pri reklamaciji, itd.

Link to comment

ja med premium in elite ni razlike,razen v večjem disku in v barvi seveda,sedaj imajo tudi že premium-ke hdmi zato se odloči sam katero boš vzel.

Kar se tiče PS3 je po moje v tem trenutku boljša izbira Xbox kot pa PS3,ker se enostavno povedano zaenkrat več dogaja na Xboxu,ampak v prihodnosti bo tudi PS3 pokazal svojo moč!

lp

Link to comment
ja med premium in elite ni razlike,razen v večjem disku in v barvi seveda,sedaj imajo tudi že premium-ke hdmi zato se odloči sam katero boš vzel.

Kar se tiče PS3 je po moje v tem trenutku boljša izbira Xbox kot pa PS3,ker se enostavno povedano zaenkrat več dogaja na Xboxu,ampak v prihodnosti bo tudi PS3 pokazal svojo moč!

lp

Jaz mislim da je razlika še v tem da manj crkujejo ali se motim??!

Tu je razlika med LG in Toshiba.

1506062046151big1.jpg

Sharksy.png
Link to comment
ja med premium in elite ni razlike,razen v večjem disku in v barvi seveda,sedaj imajo tudi že premium-ke hdmi zato se odloči sam katero boš vzel.

Kar se tiče PS3 je po moje v tem trenutku boljša izbira Xbox kot pa PS3,ker se enostavno povedano zaenkrat več dogaja na Xboxu,ampak v prihodnosti bo tudi PS3 pokazal svojo moč!

lp

Jaz mislim da je razlika še v tem da manj crkujejo ali se motim??!

Tu je razlika med LG in Toshiba.

1506062046151big1.jpg

ELITE = PREMIUM Z HDMI - ista plata, isti BENQ pogoni, crkujeta isto (ampak manj kakor prve serije z xbox360, ker imata notri dodatni hladilnik za GPU)

ELITE = 120 GB , črna barva (ko odpreš elite, je notri tipka za vklop bele barve ;) )

PREMIUM Z HDMI = 20 GB, bela barva

Mogoče še komu ni kej jasno ?!! ;):D

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.