Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Ponovno morim z vprašanji :D

-(ponovno vprašam) so kakšni problemi z priklopom 5.1 zvoka, ko bom imel X360 prikjučen prek VGA kabla na monitor

-kako pa bo bilo z kvaliteto slike na monitorju(mislim v primerjavi z katodno TV)

-izzide do božiča še kakšen fenomenalen naslov

Že vnaprej hvala :bowdown:

Na zacetku sem imel x povezan s HD TV.

Ker nisem imel miru pri spilanju sem se odlocil za nakup VGA.

X povezem s 19incnim moniturjem in ugani kaj... POZITIVNO presenecen nad kakovostjo slike.

Res pa je da Xa in TVja nisem povezal s HD kablom ker ga nisem dobil :x

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Danes, ko sem probal prižgati Xbox se mi je zgodilo tole: http://www.gamefreax.com/shop/pix/a/n/1 ... -32581.jpg -->> Ring of Death. Zdej ni več vprašanja a moram odnesti xbox nazaj v Muller ali ne in zato me nekaj zanima. Ko odneseš Xbox v trgovino moraš zraven Xbox-a priložiti še kable (video, ethernet, ...), napajalnik (brick) in tudi joypad ali joystick ki si ga zraven dobil?

Link to comment
Danes, ko sem probal prižgati Xbox se mi je zgodilo tole: http://www.gamefreax.com/shop/pix/a/n/1 ... -32581.jpg -->> Ring of Death. Zdej ni več vprašanja a moram odnesti xbox nazaj v Muller ali ne in zato me nekaj zanima. Ko odneseš Xbox v trgovino moraš zraven Xbox-a priložiti še kable (video, ethernet, ...), napajalnik (brick) in tudi joypad ali joystick ki si ga zraven dobil?

Jepp tutto completto! Ne pozabi priložiti računa :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.