Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

hay folk.

mene pa tole zanima,a če ti v dashboardu naštimaš resolucijo 1080P in je potem špil 720p ali 1080i ali se to potem samo nastavi na ustrezno resolucijo špila al ne?

na primer če maš ti naštiman 1080p in igra podpira največ 1080i,al potem igro vrže v 720p al ostane pr 1080i?

hvala

lp

Link to comment

A se je kdo vprasal kako bo cez kako leto-dve, ko bodo igre zasedale vse vec prostora. Xbox360 pa ima samo DVD predvajalnike, torej so omejeni na tistih 4GB. To zna bit zaskrbljujoce. Al je mozno nekak nadgradit konzolo? Ceprou vprasanje, ce se bo to delalo, pomoje bo Microsoft takrat ponudil kar novo konzolo :no_no: .

Link to comment

hay folk.

mene pa tole zanima,a če ti v dashboardu naštimaš resolucijo 1080P in je potem špil 720p ali 1080i ali se to potem samo nastavi na ustrezno resolucijo špila al ne?

na primer če maš ti naštiman 1080p in igra podpira največ 1080i,al potem igro vrže v 720p al ostane pr 1080i?

hvala

lp

Link to comment
Zivjo, še nekaj bi vprašal glede 1080p.

Imam Full HD in xbox 360 s komponentnim izhodom. A podpira ta kabel 1080p?? Ko izberem 1080p je slika v redu, ampak je to res 1080p??? Al bi rabil hdmi izhod kot ps3???

Drugače pa me enako zanima kako je z igrami...kar je vprašal war.

Hvala vnaprej.

Mislm, da je samo HDMI zmožen prikazat 1080p.

Link to comment
Zivjo, še nekaj bi vprašal glede 1080p.

Imam Full HD in xbox 360 s komponentnim izhodom. A podpira ta kabel 1080p?? Ko izberem 1080p je slika v redu, ampak je to res 1080p??? Al bi rabil hdmi izhod kot ps3???

Drugače pa me enako zanima kako je z igrami...kar je vprašal war.

Hvala vnaprej.

Mislm, da je samo HDMI zmožen prikazat 1080p.

Tudi komponenta je zmožna prikazati 1080p ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.