Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

kaj tu ko pise lift for serial number je infact tudi TEAM in # podatek gor?

http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3152&p=3

Drugace pa vse tiste Arcade konzole ko majo na policah med igrami so infact 175W tak da so falconi. Vglavnem falcona ce ga 100% cem tak ni problem dobiti. Drugo pa je BenQ in ce hocem premium pack. Ker samo tukaj delno prekrivajo nalepke z se eno nalepko in napajalnika tudi nemorem prebrat dol.

No sem pa ze slisal da vcasih lahko tudi pise 203W gor pa je vseeno 175W napajalnik not.

Link to comment
Kako boš dobu key iz hitachija? Ni tako enostavno kot pri benq-ju veš...

Ni panike, key iz hitacija79 s passkeyom, pa not dat v konzolo novega Benq :);)

Kak ni panike? Ce pa nemores prebrat keya ven brez da chip zalotas?

Pusti skubo on je itak kmet. Mogoče zna zalotat passkey in zdej kao ni panike, to je čist simple, naročit prek ebaya nov brezhiben pogon breznatega, odpret konzolo, naročit chip, zalotat chip, prebrat key... hey wait a minute zakaj bi potem sploh menjal, če lahko zdej ko sem chip zalotal tega flasham....

Link to comment
feekkk...

Nevem a sm jest res tečen, sam a folk res neve ama nič...

Falcon je lahko s hitachi drivom ali benq!!!

Vem sej zato lih se nisem kupo. In lahko tudi vsebuje isti Team in LOT cifre, pravtako majo konzole 3 razlicne ventilatorje. Silent Nitec, Glasne Delta pa vmesme SUN nazalost.

Najbol se resno premikam k arkade pa disk naknadno kupim. Mislim da je cena podobna minus kontroler+recharge+igre. Ampak mene samo redke igre zanimajo anyway tak da ni vazno kaj v pakcu pride.

Vbistvu se najbol premikam k tistemu packu ko pise 175W gor razen Elite ki mi je predrag. Tak da ce najdem kakega premium z 175W napisom tudi prav. Drive pa ventilatori pa tak nemores vplivat. Cista igra na sreco.

Le hudo me utrujajo ti premium peki v mediamarktu ko majo prekleto nalepko cez da prekrivajo podatke. Zakaj le. To ni politika mediamarkta ker je se po celem svetu pojavlo ze. MSja pa tudi ne ker te bi enostavno zbrisal podatke. Torej napaka na skatli ko je prislo do novega proizvodnega procesa pa so se meli stare skatle would be my best guess. Ker se baje tudi samo pri enem teamu pojavla, ADUE.

ADUE je tudi evropska firma ocitno. Ker ima samo PAL konzole sledec po drive databazi.

Link to comment

Pusti skubo on je itak kmet. Mogoče zna zalotat passkey in zdej kao ni panike, to je čist simple, naročit prek ebaya nov brezhiben pogon breznatega, odpret konzolo, naročit chip, zalotat chip, prebrat key... hey wait a minute zakaj bi potem sploh menjal, če lahko zdej ko sem chip zalotal tega flasham....

Zadrži komentarje o meni za sebe :a_a:

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

Jaz bi zahteval od prodajalca, da mi navede popolne specifikacije artikla. Če ne drugače naj odpre škatlo.

A prodaja artikel za 300€ al ne?! To niso žemle... (pa še za te vedno vprašam če so sveže)

Glih tko, kot, da bi kupoval računalnik pa vprašal katera grafična je not pa nebi vedli.

Marš v k... pa odpri škatlo in mi povej. To je pravi odnos, ko kupuješ stvar za 300€. Niti pod razno pa se ne greš loterije.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Jaz bi zahteval od prodajalca, da mi navede popolne specifikacije artikla. Če ne drugače naj odpre škatlo.

A prodaja artikel za 300€ al ne?! To niso žemle... (pa še za te vedno vprašam če so sveže)

Glih tko, kot, da bi kupoval računalnik pa vprašal katera grafična je not pa nebi vedli.

Marš v k... pa odpri škatlo in mi povej. To je pravi odnos, ko kupuješ stvar za 300€. Niti pod razno pa se ne greš loterije.

jah tako sem naredil jaz da smo v mullerju odprli škatlo ko so nam prvič prodali starega zatrjujoč da je nov ;)

Link to comment

Zadrži komentarje o meni za sebe :a_a:

Zakaj bi, jaz hočem pomagat ljudem, do najbolše ugodne varijante. Zdej pa če ti folk zavajaš, da je čist simple hitachija zamenjat. Da bojo zapravil še cca 100€ zraven za brezveze, da ne omenjam živče in čas, kerga bodo zapravili, + tega še vem zakaj to delaš, lahko mirne vesti rečem, da si kmet.

Sj to je forum, kjer se pač podajajo mnenja, pa čeprav so včasih kmečka.

Link to comment
Jaz bi zahteval od prodajalca, da mi navede popolne specifikacije artikla. Če ne drugače naj odpre škatlo.

A prodaja artikel za 300€ al ne?! To niso žemle... (pa še za te vedno vprašam če so sveže)

Glih tko, kot, da bi kupoval računalnik pa vprašal katera grafična je not pa nebi vedli.

Marš v k... pa odpri škatlo in mi povej. To je pravi odnos, ko kupuješ stvar za 300€. Niti pod razno pa se ne greš loterije.

jah tako sem naredil jaz da smo v mullerju odprli škatlo ko so nam prvič prodali starega zatrjujoč da je nov ;)

Lahko tudi zahtevas da ti priklopi? :P

Sicer kupec je kralj.Ce ne nardijo tega gres drugam.

Link to comment
Aaaa...tako! Potem pa, če ga potrebuješ nujno sedaj, vzemi Arcade? In mogoče dokupiš disk (oz. ga imaš še iz starega Xboxa).

Lp ;)

Lahko confirmas to na tvoji konzoli kaj je en napisal?

It sounds like you found a Lot #742 premium. If the serial # ends with 74207 OR 74205, go ahead and buy it. It will be a FALCON.

Good Luck !

Xfactor

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.