Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

buffalo

tega ne moreš vnaprej vedet niti ne moreš izbirat.

ali konzola ima 65nm proc zveš le če pokukaš na matično ali pogledaš napajalca, toda včasih boš dobil napajalca 203w, procesor pa bo 65nm. Ni izključujoče.

Ali je 203w ali 175w boljše, ni dobro vprašanje. Eno so starejše konzole eno novejše. Konec koncev isti ščiš.

Kateri pogon naj ima spet ne moreš vedet razen če razdreš konzolo ali pa pogledaš kaka vratca ima, to pa spet ne moreš izbirat.

In za božjo voljo ne take stvari spraševat prodajalce, ki nimajo pojma o tem. Nič vam ne bodo znali pomagat, oni so itak tam samo da vam prodajo zadevo in čao.

Link to comment

evo, pa se ga koncno dobil. Bil sem v mediamarktu (graz) in so samo halo 3 paket meli, pa to je reko da je stari model. Potem pa sem šau v Mullera (maribor) in dobil novega z Benq pogonom, Forza in pinato za 299 €. Premium paketa za 269 € ni nikjer (ne v mediamarktu, toys'rus, saturn). Povsod so rekli, da nove zaloge pridejo konc junija.

Zdaj pa me še nekaj zanima :D

Xbox sem mislo postavit med televizijo in zvočnikom od radija. Bi blo to kaj narobe(glede magneta v zvočnikah)?

hvala in lp :beer:

BuffaloMih.png
Link to comment

Jaz pa sem X360 Premium kupil pred cca. dvema mescoma v Cosmosu v Avstriji (poleg Toys'r'us v Grazu) in je na škatli pisalo da je 175W, na napajalniku pa piše, da je 203W... :) Če se pokvari, se naj pokvari v dveh letih (mislim, da je tako dolgo garancija)... :lol: Se motim, in je drugače z garancijo (osnovno) ?

geparduss.png
Link to comment
iLichu, ni res! na livu sem lepo ze ene pol leta in fino naprej furam pirat igre.lahko bi me banali če bi dol potegnil igre, ki bi se jih dalo odkriti(se pravi igre, ki niso stealthane - stealthane so skoraj vse)tako ali tako pa mi takih iger firmware, ki ga imam naložen ne bi pustil igrat

ti pa, jean si naloži firmware, ker je ceneje in če ti xbox crkne lahko firmware odstraniš in garancija ti še vedno velja(ni treba odpreti konzole za firmware naložit)

a se to res da narest ???

markolepisig1.png
Link to comment
iLichu, ni res! na livu sem lepo ze ene pol leta in fino naprej furam pirat igre.lahko bi me banali če bi dol potegnil igre, ki bi se jih dalo odkriti(se pravi igre, ki niso stealthane - stealthane so skoraj vse)tako ali tako pa mi takih iger firmware, ki ga imam naložen ne bi pustil igrat

ti pa, jean si naloži firmware, ker je ceneje in če ti xbox crkne lahko firmware odstraniš in garancija ti še vedno velja(ni treba odpreti konzole za firmware naložit)

a se to res da narest ???

daj ne mi tu s piratami spet začet :x , dajte to debatirat prek ZS :doh:

sam tolko nevem od kot si to postal , sam če hočeš firmware zamenjat moreš konzolo odpret, ker drugače ne gre !!!

in ko jo odpreš gre garancija adijo (ali pa tudi ne )

Xbox

Link to comment

razlika med falcon plato in ostalimi xboxi je le v segrevanju/hlajenju. zaradi manjše arhitekture čipa in nekaterih sprememb na matični plošči se falconi manj grejejo (čeprav ne drastično manj), imajo tudi drugačen hladilni sistem od prejšnjih modelov. Hkrati pa porabijo kanček manj elektrike. To je tudi vse.

Link to comment

Hey guys.

Nameravam kupiti xbox360. Preko HDMI bi ga povezal z projektorjem. Ostaja vprašanje zvoka. Kako najlažje dobiti zvok iz konzole na analogne 5.1 računalniške zvočnike in slušalke.

p.s.: Videl sem sticky o nekem modanju premiuma. Ne pride v poštev. Torej so edine rešitve Premium + nek kabel, ki stane 50eur ali Elite - optika na zvočno kartico od tam pa na zvočnike, slušalke?

Link to comment
Hey guys.

Nameravam kupiti xbox360. Preko HDMI bi ga povezal z projektorjem. Ostaja vprašanje zvoka. Kako najlažje dobiti zvok iz konzole na analogne 5.1 računalniške zvočnike in slušalke.

p.s.: Videl sem sticky o nekem modanju premiuma. Ne pride v poštev. Torej so edine rešitve Premium + nek kabel, ki stane 50eur ali Elite - optika na zvočno kartico od tam pa na zvočnike, slušalke?

pri sticiyu samo odstraniš ono plastiko na konekturju, da lahko oboje priključiš , ne posegaš nič v konzolo !!

In imaš zvok , saj kabla itak neboš rabil za sliko saj maš Hdmi !

Če ti je pa škoda tega kabla pa si kupi enga poceni dobiš ga za 5-10€ in odstrani plastiko in je to to ... :cough:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.