Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Hvala, torej moram iskati konzolo, ki ima hdmi port - ta bi naj bila najnovejša.

Še vedno pa mi nekaj ni jasno, glede na napisano:

"1.) imam disk, ampak igra se nalaga iz DVDja

2.) če nimaš diska je baje problem z špili za XBOX, ker je potrebno DL neke popravke za XBOX 360 in rabiš disk (tako sem prebral)

3.) jaz imam 20GB disk, v bistvu mi piše da imam 9GB free (naj to nekdo razjasni) "

1. Torej se vse igre nalagajo iz DVD-ja ?

2. Ker nameravam verjetno konzoli nadgraditi firmware, odpadejo razni popravki oz. download ?

3. Filmov ne mislim gledati s konzolo torej teh popravkov ne potrebujem.

4. Kako je v "resnici" s temi popravki, kaj so vse igre bugaste ali kaj (na PC-ju nisem nikoli naložil nobenega popravka, sem pa uporabljal razne kode za goljufanje) ?

5. Opazil sem, da so spominske kartice "nenormalno" drage in se verjetno bolj splača disk tudi za shranjevanje pozicij iger ?

Hvala

Link to comment

Igre se bodo dale v bližnji prihodnosti inštalirat na disk, tako da bo manjši nalagalni čas in dvd enota ne bo ružla k lokomotiva. Če ti ni cena problem potem zna bit Elite kar prava stvar .Glede updateov pa je čisto tvoja odločitev. Če jih boš hotel se boš prijavil na live če ne pa pač ne.

Sem mi pa je že zgodilo, da nisem moral katere igre igrat, dokler nisem sprejel update za njo.

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

2 newbie vprašanji:

- zakaj mi na mojem premium xbox-u kaže, da imam le 9GB free na disku

(konzola je nova, jaz nisem ničesar instaliral)

- na enem forumu je nekdo omenil, da mu je drsalo DVDje v kolikor je imel konzolo postavljeno navpično. Sam jo imam tudi, zato me zanimajo vaše izkušnje.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
2 newbie vprašanji:

- zakaj mi na mojem premium xbox-u kaže, da imam le 9GB free na disku

(konzola je nova, jaz nisem ničesar instaliral)

- na enem forumu je nekdo omenil, da mu je drsalo DVDje v kolikor je imel konzolo postavljeno navpično. Sam jo imam tudi, zato me zanimajo vaše izkušnje.

je nova ali iz druge roke? Nekaj je narobe, moral bi imeti praznega okoli 13GB. Formatiraj disk.

DVD drive naj ne bi drsal diske, izjeme se lahko zgodijo. Važno je le da ne premikaš konzolo ko je enkrat disk notri, ni pa prav dosti važno kako stoji.

Link to comment
2 newbie vprašanji:

- zakaj mi na mojem premium xbox-u kaže, da imam le 9GB free na disku

(konzola je nova, jaz nisem ničesar instaliral)

- na enem forumu je nekdo omenil, da mu je drsalo DVDje v kolikor je imel konzolo postavljeno navpično. Sam jo imam tudi, zato me zanimajo vaše izkušnje.

je nova ali iz druge roke? Nekaj je narobe, moral bi imeti praznega okoli 13GB. Formatiraj disk.

DVD drive naj ne bi drsal diske, izjeme se lahko zgodijo. Važno je le da ne premikaš konzolo ko je enkrat disk notri, ni pa prav dosti važno kako stoji.

To ravno ni nujno, da je kaj narobe, lahko je pač Microsoft naložil toliko dodatkov (video), ki so zasedli več diska.

:beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
2 newbie vprašanji:

- zakaj mi na mojem premium xbox-u kaže, da imam le 9GB free na disku

(konzola je nova, jaz nisem ničesar instaliral)

- na enem forumu je nekdo omenil, da mu je drsalo DVDje v kolikor je imel konzolo postavljeno navpično. Sam jo imam tudi, zato me zanimajo vaše izkušnje.

je nova ali iz druge roke? Nekaj je narobe, moral bi imeti praznega okoli 13GB. Formatiraj disk.

DVD drive naj ne bi drsal diske, izjeme se lahko zgodijo. Važno je le da ne premikaš konzolo ko je enkrat disk notri, ni pa prav dosti važno kako stoji.

Je nova, kupljena v Muellerju, originalno zapakirana ;)

Bom napravil format.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
2 newbie vprašanji:

- zakaj mi na mojem premium xbox-u kaže, da imam le 9GB free na disku

(konzola je nova, jaz nisem ničesar instaliral)

- na enem forumu je nekdo omenil, da mu je drsalo DVDje v kolikor je imel konzolo postavljeno navpično. Sam jo imam tudi, zato me zanimajo vaše izkušnje.

je nova ali iz druge roke? Nekaj je narobe, moral bi imeti praznega okoli 13GB. Formatiraj disk.

DVD drive naj ne bi drsal diske, izjeme se lahko zgodijo. Važno je le da ne premikaš konzolo ko je enkrat disk notri, ni pa prav dosti važno kako stoji.

Je nova, kupljena v Muellerju, originalno zapakirana ;)

Bom napravil format.

Ne imel si samo prednaložene demote ;)

1234567896376444.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.