Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

ja mi zazna 1080p, pa tut 1080i, sam zdej me zanima ka je bolš da mam tak al na optimalno ?

Če gledaš 720p signal na HD ready TVju zihr ne more bit bolš, če ti zazna 1080p... Sploh ne razumem kaj to pomeni, da zazna 1080p, če niti signal niti display nista 1080p... Pač mineštra...

720p ne more zgledat nič več kot 720p. Tko da najboljš da gledaš stvari, ki so 720p v 720p, itd.

Tehnologija, ki iz dveh pikslov izriše berljivo avtomobilsko tablico ali obraz, še ni na voljo potrošnikom... To imajo zaenkrat samo vladne organizacije v ZDA, kot recimo CSI...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Mi lahko da kdo link do updata, da lahko igram z 360 gamepadom na PC?

Če imaš brezžičen kontroler, potem rabiš tole, če pa je žični kontroler pa pomoje samo povežeš in igraš.

Če imaš pa žični gamepad pa klikneš na spodnji link da dobiš gonilnike:

http://media.mimovrste.com/media/other/ ... 2610015621

:beer::beer:

Ubistvu mam brezžičnga, ampak mam pol tist Play&Charge kabl. Vrjetn bo delal :tepen:

EDIT: No, zej sm inštaliru to, sam k grem igrt npr. DMC3SpecialEdition, mi noče delat... :chicken:

Link to comment
Lol, me prav zanima kaj ti s tem delaš. Meni so v letu pa pol glih ene crknile...

Dobr veš kak smo trashtalkal čez američane celo leto v COD4, tale kitajski chipšit me spominja na bivšo, ki isto ni prenesla mojga konstantnga dretja :china:

Drgač pa NOR tale nov dashboard, fajn da bo ena sprememba, že vidim kak bomo vsi prvi dan se trudl kdo čimbolj trofi Relixa z tisto orangejuice barvo čupe.

Zanimivo bi bilo, da bi v tem novem dashboardu na podlagi Gamerscora in achievmentov unlockal nove cunje, frise, čupce, dodatke in bi recimo pri 10000 Gamerscora unlocku kak Spartan helmet, 50000 celoten ninja outfit in celoten Mjolnir armor and so on. Bi se že sam okol tega nabral ogromn achievment whoresov in boostal nabijanje in prodajo iger minimalno :ninja:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.