Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

lp!

Mogoče je bil ta vprašanje že zastavljeno v tej temi ampak se mi neda vseh 129 strani prebrati.

A mi lahko kdo pove koliko prijateljev imam lahko na friend listu na xboxu?

trenutno jih mam ene 15...koliko jih lahko še dodam? Ker se mi je že zgodilo da sem koga dodal in je napisalo da je njegov friend list full

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment

http://www.partis.si/torrent/podrobno/41310

admini ne ma bannat človeku samo pomagam dobit nxe...čeprav je tale stran piratska....

----------------------------------------------------------------------------------------

Zdej mam pa jst še en vprašanje :D

Jst sem povezu xbox z računalnikom (media sharing) in uporabljam TVersity ki ga je priporočal nekdo iz foruma.

Zdej men zazna na xboxu filme in musko ki jo dam na sharing in lahko predvajam...tudi podnapisi so...ampak ne jaz bi rad te muske nekako shranil na xbox hard drive..je to možno?

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment

hvala korvex

A se da prek xbox live igrat samo originalne spile? Moja 360-tica je stara ze 1,5 leta. Pa me zanima, če lohk kop spilam igram na xbox live, xbox pa je ze flesan. Na live se pa nisem povezoval ze vsaj 1 leto tako da bena 100% se nimam.

A je mogoče ze komu uspelo dati linuxe na xboxa, saj sem nekaj gledal po netu pa sem vidu da nekateri majo linuxe na xboxu.

Prosim za kako koristno informacijo. :)

hvala

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.