Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Po dolgem casu se vracam na Xbox sceno (prvi xbox mi se vedno odlicno deluje).

Zanima me, kako je s temi razlicicami sedaj?

Arcade ima igre, a ni diska? Je vhradnja diska zahtevna?

Premium je kao best buy?

Zdaj pa pomembno: vzeti moram tisto skatlo, kjer pise gor 175W. Se kaj, kar lahko razberem s skatle?

Kateri DVD-rom je najboljsi? Katerega se moram izogniti?

Hvala!

LP,

PIC

Link to comment
mene pa zanima ko eni govorujo de je najbolš de ti pr xboxu dvd pogon bere z 5x hitrostjo drugi pa da je bolje z 2x ampak da zaradi 2x hitrosti branja igre počasneje bere, pa me zanima če je zaradi tega potem manj FPS-ju(frames per second).??

Dvomim, men se nekako res zdi 5x optimalno al pa 8x. 2x je res malo premalo imo. Baje pa tud ni neke razlike med 8in5 kaj šele med 5in2

Link to comment
mene pa zanima ko eni govorujo de je najbolš de ti pr xboxu dvd pogon bere z 5x hitrostjo drugi pa da je bolje z 2x ampak da zaradi 2x hitrosti branja igre počasneje bere, pa me zanima če je zaradi tega potem manj FPS-ju(frames per second).??

Eno z drugim ni povezano. Nalagalni casi so dalsi pri pocasnejsem vrtenju DVDroma. To je vse. PRi GOW lahko to opazis da ko letis ravno prevec hitro se igra vsakih tolko casa nalaga, kompletno ustavi in pise Loading.

Pa texture se pocasneje nalozijo pac. To je tudi bilo ocitno pri GOW.

Sej niti nimas moznosti izbirat hitrosti pogona na legalnem Xboxu tak da...

Link to comment

mene zanima zakaj mi Xbox 360 pokaže da imam samo 13GB prostora če imam premium paket pa nimam nič drugega na disku kot dva profila. Isto je bilo že na prejšnem xboxu ko sem ga imel.

(PS. sam tole povem de nebo kdo mislu de sm biu tak butl pa sm šou kupt nov xbox 360 zarad prostora. Prejšni je biu kupljen čez bolho in je biu brez garancije.....)

Link to comment
Evo, sem nabavil preko eBaya Xbox Live Gold 12+1 PAL verzijo in dela super.

bodi pozoren da nisi slučajno kupil kodo ki dela samo do 02.2009 ;)

edit:

These cards work for either new or existing accounts, no need for a new gamer-tag.

I obtained these cards directly from Microsoft’s approved wholesalers.

Codes Expire Feb, 2009.

mal te je zajebu oz. si se sam ----} Codes Expire Feb, 2009 {------- ;)

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.