Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Mene samo zanima, kdaj naj kupim xbox360? Najraje bi čisto novega, samo mi je še malo predrag (premium). A bodo kakšne pocenitve v kratkem? Dejansko pride v poštev tudi core varjanta. Fora je v tem, da se bojim, da crkne, zato je malo rizično kupovat rabljene varjante.

Sicer sem nabavil včeraj xbox 180 (rabljen), samo mi je model prodal xbox, ki sem ga moral sam nekaj popravljati, da je začel delat, pa še en kontroler čudno dela, tako da mu bom vrnil nazaj.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Ce se ti pokvari jo lahko posles v korejo al kam , lahko jo pa tut das popravt v slo. s tem da bos placal...

Ja pa mi priznajo garancijo al kej komplicirajo. Kje bi to lahko vprašal. Ker niti ni problem poslati v Korejo, ker pač že preživim strošek poštnine.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
sam neki , ko ti xboxa popravjo mas se zmerej lahko iste tezave z crkovanjem al ga kej izpopolnijo ???

lol kratos si ti en komplikator, kupi si že 360. lol

pred crkovanjem neboš nikoli rešen vsaka elektronska stvar enkrat crkne

Sam ne že pred 1 letom (če ti po letu dni, nimaš sreče). Sem bil že na robu tega, da bi si x360-ko kupu, sam sm si premislu iz 2 razlogov: 1. v Sloveniji Xbox sploh nima uradne podpore. 2. The red ring of death (v ozadju grom in strela, ter nenaden začetek nevihte :mirror: ). Osebno sam nimam takih prihodkov, da bi lahk drago "šit robo" kupoval (ne me flameat).

No sklenil sem da bom malo počakal, pol bom pa vidu al PS3 al Xbox 360. Sam kolk sm bral niti Elite ne bo imel odpravljenih težav. I'll let the time pass (a little bit)

[OffTopic, not true] No sicer pa zej tak Gorenje Gamer pride (ga bojo podprle največje založniške hiše). z Gorenjem mam pa dobre izkušnje.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.