Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

dajte mi pomagat ker mi brez nba 2k7 ziveti ni, moj xbox pa mi ga je sprasku, a kdo pozna kakšen trik z katerim bi lahko dvd plošček popravil? se v opozorilo drugim, ko sem imel škatlo horizontalno mi je začel praskat dvd-je prej v vodoravni poziciji pa mi ni praskal čist nič.

lol

horizontalno=vodoravno ;)

jp zmotu sem se, ups :red:

Link to comment
Kaj se ne da imet več kot 100 gamertagov?

Zdi se mi, da je 100 GTjev maximum. Jaz sem mel same slovence gor in glede na to, da jih okol 79 sploh nič ne igra al jih pa še nikol gor ni blo sem jih kr dol vrgu. Tiste, ki pa pridejo igrat kak GRAW2, R6 ali GOW, ko jih povabm pa itak obdržim.

Pa HD DVD ne predvaja .mkvjev. To je nekak piratski video kodek, edin če pc povežeš prek VGA z LCD/plzmo jih lahk gledaš, baje pa tud z streamanjem prek X360 sam je v končni fazi isto sranje

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
mam eno vprašanja in sicer ko daš špil v xbox 360 pa te vpraša za update potem ga jaz posodobim ze pa bi neke rabo pa bi mogo ta update odstranit gre pa za oblivion se da kak odstranit

:lol: kaj bi rad malo dupliciro stvari :lol:

se da ja :D

1.probaj izbrisat vse od Obliviona razen Save Game , če pa še zmeraj negre pa izbriši čisto vse od Obliviona :)

2. bolj drastična je pa formatiranje diska , pozabi na vse kar imaš na disku ti nepriporočam(razen če imaš možnost prenos podatkov diska na PC :plan: ) :beer:

Xbox

Link to comment
premium: xbox360, 20gb disk, brezžični kontroler, headset (mikrofon), pa kabli (napajalni, TV, omrežni).. 400€ trenutno

core: xbox360, BREZ diska, ožičeni kontroler, kabli (napajalni, TV, omrežni).. 350€ trenutno?

se ti pa splača it v avstrijo kupovat zadevo, ker imaš pakete z igrami. npr, 2 ali 3 igre + 2 kontrolerja + xbox360 premium za 450€ (za ceno na pamet tolčem, ampak je ceneje, kot pa če kupuješ posamezno)

ke v avstriji (ime trgovine)

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.