Skoči na vsebino

[Uradna tema] Skate 2


Priporočene objave

V kratkem se nam obeta nov del v EAjevi "simulaciji" skatanja, se pravi Skate 2. Razvijalci nam obljubljajo podvojeno število trikov, novo, večje mesto, možnost hoje, premikanja raznih manjših objektov in še več.

Uradni izid je zaenkrat 21. 1. 2009.

Par slik

skate-2-2008120802231188.jpg

skate-2-2008120802232112.jpg

skate-2-2008120802231626.jpg

Pa še par filmčkov

[youtube:3ixclmuu]5ysSteJat8o[/youtube:3ixclmuu]

Story Trailer

[youtube:3ixclmuu]AV9KPPbiq0A[/youtube:3ixclmuu]

Skaters Interview

[youtube:3ixclmuu]u_Vk-uzWWrg[/youtube:3ixclmuu]

Graphics Creator

Sam srčno upam na malo izboljšani video snemalnik, kaj podobnega tistemu v Haloju bi blo fajn. Lepo bi blo tudi, da ne bi rabo čakat zaradi loadinga, ko se boš premakno za 50 metrov stran...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ma ja, sej sem že hoto, pa je zgleda sam party play - na eni konzoli do 4 igralce kao own da spot pa tisto kdo se bolj razbije. Bo treba še kaka 2 tedna počakat, pol bomo pa res nažigali tole, ker zakon res špil.

BTW v demotu lahk tud handplante in to sprobate, z RB se ga da naret. Drugače je pa kr dober demo, res da ga je kr hitro konec, pa najbrž ne bi rabli dat vseh možnosti customizanja not, ampak ok. Vemo, da nas čaka en dober špil.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

ma ja handplanti prou lepo zgledajo sploh ponesreč k mi ga ni naredu na coapingu rampe ampak ene 2m viši na ograji

res zakon, da ne omenjam hippie jumpe, p nocomply k je kr mau zajeban no

pa zj maš pod trick list use obrazložen za vse nevedneže extrem športov kako se določen objekt imenuje...

sam so p zajebl u demotu k so dal cajt XD

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

O huda muska v intru. Ej men je pa demo ravno povsem lesen, prvi Skate mi je deloval veliko bolj gladko, tudi grafično, kmaera je tukaj cela živčna ker ni več statična. Ko sem prvič demo igral sem si želel da bi bilcolorblind ker je prevč pisano vse skup, do te meje da že malo otročje vse skup zgleda, in na zaslonu se ti 100 nekih puščic in nekih popupov prikazuje, medtem ko ej prvi del bil povsem sleek, minimalističen, samo ti pa skejt in ogromen teren sedaj pa use ur imagination,tu se mi pa zdi preveč vse nabasano in zapretiravano. Nevem no res da je sam demo ampak vseeno ko sem demo prvega skejta igral sm bil HYPED tule pa bol tko, še posebi ker je hoja off the planky čorava.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
O huda muska v intru. Ej men je pa demo ravno povsem lesen, prvi Skate mi je deloval veliko bolj gladko, tudi grafično, kmaera je tukaj cela živčna ker ni več statična. Ko sem prvič demo igral sem si želel da bi bilcolorblind ker je prevč pisano vse skup, do te meje da že malo otročje vse skup zgleda, in na zaslonu se ti 100 nekih puščic in nekih popupov prikazuje, medtem ko ej prvi del bil povsem sleek, minimalističen, samo ti pa skejt in ogromen teren sedaj pa use ur imagination,tu se mi pa zdi preveč vse nabasano in zapretiravano. Nevem no res da je sam demo ampak vseeno ko sem demo prvega skejta igral sm bil HYPED tule pa bol tko, še posebi ker je hoja off the planky čorava.

triki na skateu so res po občutku leseni ampak toj fora tisti 360 na fletu u 1 je biu krneki (d si oba gumba v eno smer držu) kle je p bol realno no p flipi so tud bl realni niso tko k v 1ki čist prfect rotacija

je p res d upam d bo v originalu mal popravleno (grafika, lesenost hoje, kšni bugi saj v posnetkih k gre koleščk kr v tla)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Grafika bo sigurno popravljena - vsaj tisto v backgroundu, recimo zdaj ko greš igrat oni wreck yourself shit in so bajte v ozadju čisto sfaljene... To morjo popravit pa takisto par glitchev v tem gametypu, za hojo mi je v bistvu vseeno, ker ni povdarek na glih na hoji, glavno da je skatanje dobro nareto. Upam tud, da bo mapa boljše narisana. V enki ko si šel pogledat v backpack je bla kr neka draw-it-yourself kr neke mapa, s katero si nisem mogo nič pomagat. Pa upam, da dajo še par šuhov od Adidasa not.

Drugače pa Ninje ne poslušat, on zadnje cajte itak vse popljuva. Pa kolk mate kaj približno high score v razbijanju samega sebe? Jaz sem sicer z glitchem enkrat prišo do 45k - sem se ustavo not v bowlu in sem se lahk še enih par sekund vrtel na tleh, tak da sem nabral še par kilotočk. Drugače sem prišo na nekaj prek 30k regularno.

Pa če je kdo že pogruntal kak delat bonelesse in to, I'd like to know please.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Grafika bo sigurno popravljena - vsaj tisto v backgroundu, recimo zdaj ko greš igrat oni wreck yourself shit in so bajte v ozadju čisto sfaljene... To morjo popravit pa takisto par glitchev v tem gametypu, za hojo mi je v bistvu vseeno, ker ni povdarek na glih na hoji, glavno da je skatanje dobro nareto. Upam tud, da bo mapa boljše narisana. V enki ko si šel pogledat v backpack je bla kr neka draw-it-yourself kr neke mapa, s katero si nisem mogo nič pomagat. Pa upam, da dajo še par šuhov od Adidasa not.

Drugače pa Ninje ne poslušat, on zadnje cajte itak vse popljuva. Pa kolk mate kaj približno high score v razbijanju samega sebe? Jaz sem sicer z glitchem enkrat prišo do 45k - sem se ustavo not v bowlu in sem se lahk še enih par sekund vrtel na tleh, tak da sem nabral še par kilotočk. Drugače sem prišo na nekaj prek 30k regularno.

Pa če je kdo že pogruntal kak delat bonelesse in to, I'd like to know please.

pod trick list al ke je to že maš zj use opisan in jst sm delu boneless p no comply p hippie...

p ne, addidas sux XD

raj nj dajo možnost sponzorjev ush firm (kr pr 1 sm hotu met ene koleške hude p si nism mogu te firme izbrat kot sponzorja)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.