Skoči na vsebino

Guitar Hero [vprašanja]


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 145
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ne bobni isto stanejo, sem preveril sam mors kliknt prov skatlo od bobnov ne sam bobne k tisti so brez nogic, ker tm je cena v $ kar je več kot € zto je tak drago zgleda poštnina je 15-20€ pa trajal bi pomoje ene 4dni da pride ce majo na zalogi tak da naj en naroci pa pove kak je pa bomo se ostali, k jz zj nimm dnara

Link to comment
oh yeah!!!! poslal so mi mail oz. system mi je poslal da je artikel odposlan in bo izdelk v četrtek pri meni :D

Ni nujno da za vas isto velja ker sem jaz naročil bobne za ps3

Ko sem naročil mi je bilo povedano, da opošljejo danes. Torej imam spet visoke upe, da bomo lahko s prijatelji nažigali še pred vikendom ^^

Link to comment
pomoje so teb napisal V obdelavi Vaše naročilo bo odposlano v roku 7-10 dni. sam da je lahko številka dni zamenana pr men so tud to napisal pa pol 15 dni ni blo nč zj so mi pa poslal :

Odposlano Izdelek bo dostavljen v četrtek, 23.7.2009.

A ti si dobil prav email kjer so te obvestili, da je bilo odposlano?

V tem primeru nimam šans....

-----

Spoštovani /-a XYZ

Spremenil se je status vašega naročila.

Novi status: V obdelavi

Naš komentar vam:

Vaše naročilo bo odposlano v ponedeljek, 20.7.2009.

-----

Imam več zaupanja v to, kot pa v roku 14 dneh - se mi tude že zgodilo, da sem čakal 2 mesca in med tem časom že čisto pozabil na naročilo.

Samo naj čimprej pride.... :(

PS. V primeru, da ta teden spet ne bo odposlano, a gremo v MB in se jim poserjemo pred pisarno?

Kdo je za akcijo?! :D:lol:

Link to comment

jaja so me prov obvestil isto se mi je spremenu status narocila, pa tud uno žensko sm poklicu, rekla ni panike ze poslano.. glede tebe to je to ko mal cincajo, to so ti kr mal prerokoval da bo tkat ni nujno to pomen da oni niti na zalogi se nimajo oz. predvidevejo da bojo tkat dobil in ti poslal, tak da ti predlagam da se ne veseliš preveč k je velika možnost da ti nbojo (ne trdim da je nemogoče da dobiš ta teden), men so pa že poslal in je že na poti do mene

glede tistega sranja pa itk nebo nc k una nima pisarne, je privatnica, tak da ce ma zaposlena ma sam 2 in en je k ureja stran drugi ki dobavlja pa posilja, ostalo biznis pa ona laufa tak da pomoje to gura iz doma ker vidis da nima skladišča da mora vsak narocil posebi nabavlat

Link to comment
bartala vidis bobne majo na zalogi ker smo ze tak prej začeli težiti ti si šele zj reku bo mal dle trajal za ceu paket

aja btw keri film ste si zbrali za darilo?

Jaz sem rambota :bringiton:

Saj.... Jaz sem v sredo komaj naročil, ker sem mislil, da bo v roku ~2 dni prišlo in nisem želel prej naročit, kot sem imel denar fizično v rokah sposojam pa si ravno ne rad. Sedaj vidim, da je to bila huda napaka :lol:

Jaz sem si izbral Resident Evil <3

Link to comment

Jaz sem tudi pri Amazonu naročil Rock Band set (Band in a Box, torej 3 inštrumente brez igre) in ko so mi prvič poslali, je bil nek problem, sem dobil obvestilo da je "Address undeliverable" denar pa ves povrnjen

Ko sem kontaktiral njihov customer support so rekli da se včasih nalepka z naslovom poškoduje ipd, in da zato najbrš ni bilo dostavljeno.

Naročim drugič, je od odpošiljanja do dostave trajal 6 dni.

btw naročal sem pa iz Amazon.co.uk saj odpošiljajo iz anglije, tako da ni bilo nobenega dodatnega davka, niti ne carine (sem že imel preveč problemov pri naročanju iz amerike in kitajske, tako da zdej samo še iz evrope kupujem).

Definitivno priporočam Amazon.co.uk, ampak glede na to da ima amazon 3.000 partnerjev, poglejte če pri predmetu piše Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.

Sam bom kupil še GH5 kitaro ko pride

...ta post zgleda kot viral reklama za amazon :crazy:

Link to comment

Platformer so me resnično presenetili....

Ponoči vidim, da sem dobil mail, da je bilo včeraj poslano. Danes zjutraj pa me zbudi hitra pošta :D

Od naročila do dostave je trajalo točno 7 dni.

V tem naročilu pa so bili bobni za xbox360.

Upam, da še ostali dobite čimprej, kateri še niste ^^

Vprašanje ostaje le še kako dolgo bom čakal na kitaro in pedal....

Link to comment
Platformer so me resnično presenetili....

Ponoči vidim, da sem dobil mail, da je bilo včeraj poslano. Danes zjutraj pa me zbudi hitra pošta :D

Od naročila do dostave je trajalo točno 7 dni.

V tem naročilu pa so bili bobni za xbox360.

Upam, da še ostali dobite čimprej, kateri še niste ^^

Vprašanje ostaje le še kako dolgo bom čakal na kitaro in pedal....

jaz sem čakal vse skupi 18 dni, moraš se nama z k3xXx-om zahvalit k sva bla prva k sva narocila in zaradi naju dobavli tak ce naju nebi blo bi caku tud kšn mesec :D

Link to comment

ja tud jaz na easy igram :D sem vedu da bo tesko sem probu carrier na medium bum takoj ta 2. musko sm pušu tak da kar na easy igram... aja a ma se kdo probleme z palčkami kurac je so lesene, mogle bi bit plastika da bi ble neunicive :)kr pr lesenih se men full roke potijo po se pa palčke tak hrapavo rjave pocas ratujejo pa take... obrablajo se.

Link to comment
Platformer so me resnično presenetili....

Ponoči vidim, da sem dobil mail, da je bilo včeraj poslano. Danes zjutraj pa me zbudi hitra pošta :D

Od naročila do dostave je trajalo točno 7 dni.

V tem naročilu pa so bili bobni za xbox360.

Upam, da še ostali dobite čimprej, kateri še niste ^^

Vprašanje ostaje le še kako dolgo bom čakal na kitaro in pedal....

jaz sem čakal vse skupi 18 dni, moraš se nama z k3xXx-om zahvalit k sva bla prva k sva narocila in zaradi naju dobavli tak ce naju nebi blo bi caku tud kšn mesec :D

Hvala obema ^^

----

Jaz nimam ravno težav z bobni, imam nekaj izkušenj od prej z akustičnimi. Igram po večini na hard, vmes kaka expert ali medium.

Le kaki čudni ritmi ali prehodi me vržejo iz tira in enostavno zablokiram -.-

Palice pa še nisem probal, ker sem vzel ene od prej.

In ne morem si ravno predstavljati, da ti bo uspelo zlomiti lesene palice na plastičnih bobnih....

Meni so se vedno lomile zaradi železa ob robu bobna, ker jih je počasi presekalo in seveda ne glede na vnemo igraš bolj močno.

Razen če so tele od GH res neke čudne, kot so ponavadi tiste katere dobiš v kompletu. Če se ti res jih uspe zlomit pa pač pojdeš v big bang ali nekam in daš 5€ za najcenejše palice pa bo....

Jezi me le, da sem The one I love zaključil na hard z 97%, ampak sem zadnji ton zajebal in sem failal na koncu pesmi -.- (Dolg ton, zluftal sem malo potem pa ko sem nekajkrat udaril, se je štelo kot, da bi v prazno in sem v sekundi failal....)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.