Skoči na vsebino

Company of heroes


jonski

Priporočene objave

imam problem,

ko sem instaleral CoH, sem dal pod multiplayer... Downloada mi en patch in instalera, ko pa dam drugega, mi ga downloada skoraj do konca, potem pa mi je napisalo neki error ... Ko sem zagnal se enkrat, mi odpre ze skoraj downloadn patch in vrze iz igre.

In to dela skos, ko hocem do konca potegniti patch dol....

bi mi lahko kdo kaj svetoval?

hvala

lp

GT: jonskiC

Link to comment
  • 1 year later...

Jaz imam en hud problem pri tej igri, namreč pred kakšnim letom sem kupil orginal, zdaj pa igro hočem ponovno posnet, no tu se pa zatakne , namreč moj dvd-rom je očino izbirčen in igre ne prepozna, dvd je skorajda cel, brez risov, kasneje sem si kupil company of heroes oposing fronts, saj so mi znanci svetovali da lahko imaš samo en dodatek, ampak z patchi potegneš druge dodatke in osnovno igro, nakar jih odkleneš z cd keyom, no jaz sem probal vpisat cd key od osnovne igre, nakar zahteva tudi da vstavim dvd osnovne igre, seveda mi ga dvd rom ne prepozna.

Kvaliteta orginalih iger je res na vrhuncu............. :no_no: :disbelief:

No tu je še drugi problem, opazim da je igra(pač dodatek) pred letom na istem računalu z istim hardwerom delala hitreje in bolje kot zdaj pri istih nastavah, vsakih nekaj 10 min pa se špilu obrne pa se vseskup sesuje.

Je mogoče krivo ker imam win7, dx10 in ati radeon grafično (igra podpira nvidio) in tu nekaj ne štima oz ni v redu.

Moj pc: Q6600 2,4ghz , 2gb RAM, ati radeon hd 4850 1gb.

Pač če se kdo spozno na te zadeva bi prosil naj da kakšen nasvet če ti dvd rom noče zaznati določene igre.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.