Skoči na vsebino

MS XBOX360 Kamera


Xsiluro360

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...

Končno dobil MS kamero sicer sem mislil po zadnjih pripetljajih okoli konzole (three dead rings of light)da sem popolnoma boksnil v temo vendar mi je hvalabogu "Hot air fix" zadevo spravil v pogon.

Zdej pa tko kamera je zelo gut pridobiš en efekt v dashboardu, ki je v bistvu odboj tvoje slike zgleda zalo staylish drugače pa zastonj kompleten UNO in en mesec Live-a. Samo še moram en špil kupit k ma za face input pa bo.

Če ma še kdo kamero naj mi pove da vržemo kak UNO.

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Ja to je res žalostno samo pomoje bodo to začeli počasi vključevat v bodoče projekte špilov.

nič kaj rožnatega ne kaže glede te kamere, saj je nekako Sony dobesedno zabetoniral skoraj vse mogoče uporabe zadeve v špilih s svojim Eyetoyjem. Tako da bo bolj zadeva služila video debatiranju

 

 

Link to comment
Ja to je res žalostno samo pomoje bodo to začeli počasi vključevat v bodoče projekte špilov.

nič kaj rožnatega ne kaže glede te kamere, saj je nekako Sony dobesedno zabetoniral skoraj vse mogoče uporabe zadeve v špilih s svojim Eyetoyjem. Tako da bo bolj zadeva služila video debatiranju

Uh to je pa slaba novica! Samo če mene vprašaš UNO ni UNO če nimaš kamere, ko gledaš kaj vse "folk" počne na netu, od rolanja joint-ov, spanja, igranja pokerja do včeraj se je en frajer tolk zviral na stolu, da sem mislil da bo z glavo usekal po tleh!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.