Skoči na vsebino

Vase konzole skozi zgodovino


PSP_BOY

Priporočene objave

pa poglejmo.

začel pred 10imi leti z gameboyem. kasneje dobil gameboy color, nato sem dobil prvi računalnik. kasneje sem nabavil ps1. zatem kupil gameboy advance, potem novi računalnik. za tem sem nabavil gameboy advance sp, kasneje pa še playstation 2.

v prihodnosti mislim nabavit še PSP.

btw, vse naštete konzole od zgoraj tudi prodajam. Zs me more infos ! :P

Link to comment

Hja prvič sem igral Family Computer pri stricu, to je bilo sploh prvič da sem kdaj igral konzolo in si jo tud kasneje nabavil od navdušenja nad špilom Contra :)

Kasneje sem imel še razne gameboye in si kmalu tudi nabavil prvi PS1, nato je sledil DC, PS2 ter NGC. No, tu sem tudi ostal in še čakam za nakup nove konzole oz. še prej LCD-TVja za popoln užitek ob igranju :)

re.jpg
Link to comment
@knez:

:car::car::car::car:

mačka???

daj jo posnem, to bi rad videl (sj ne da ti ne verjamem, sam tk)

ej, ma sem ze mel mobitel u roki pa je potem pobegnila. Bom ga zdaj mel za vsak slucaj vedno pr seb, ker res fenomenalno zgleda, kako buli v ekran :D

PS: aja v prejsnjem postu sm pozabil oment, da sm še PSP nabavu, to je blo julija enkrat, se spomnem da lih na tist dan ko so v BigBang Giga mu ceno znižali na 60k za Giga Pack

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.