Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Verjetno si kaj ukradel ali koga ubil tako kot pravi mlaky! In če si to imel ukradene predmete pri sebi te vržejo v ječo ali pa plačaš krajcarje!

Meni se je isto zgodilo kot tebi, ker na začetku še nisem čisto dobro vedel kako pa kaj in sem sunil eno malenkost, ki sem jo takoj vrnil samo je bilo očitno prepozno!

mlaky: kako daleč si v "main story"?

hehe sem že končal pred davnim časom :lol:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
A bi lahko PC z naslednjo konfiguracijo lepo poganjal Oblivion ?:

- IP 4 3GHz

- 1 GB ram

- ATI Radeon X800 GTO 256 MB

Dela, samo pozabi na HDR efekte (jaz sem ga v prve zagnal na 9800pro, dokler nisem prešaltal na boljšo grafično).

Drugače pa je špil res hud, ga še vedno igram. Škoda samo, da se lokacije in arhitektura ponavljajo in da je AI bedna.

Link to comment

Tako, vceraj sem tudi jaz zacel igrat tole igro in mi je zelo vsec, kar not te potegne.

Vglavnem imam nekaj vpr.

ko se pogovarjas z drugimi v cem je fora in kako se sploh pravilno izvaja tisto neko "nagovarjanje" oz. ko pripovedujes nekaksne zgodbice.

Ko si hoces kaj nabildat kaj je najboljse, vse po malem al kaj extra mocno?

Ce si enkrat vampir si v k...?

en mali hint kak lahko zasacim Thoromirja, ko prodaja vse stvari pod ceno?

Link to comment

Krog je razdeljen na štiri dele, vsak od njih predstavlja drugo tehniko prepričevanja. Vsaka oseba ima dva načina rada, ostalih dveh pa ne mara. To lahko razbereš iz izraza na obrazu. Bolj kot je del obarvan rumeno, večji je učinek pri dotični tehniki. Pač vrtiš krog in si višaš točke priljubljenosti. Nekatere like se da podkupiti tudi z denarjem. Če je to možno, ti igra tudi izpiše, koliko denarja je potrebno za koliko točk.

Glede bildanja lika, ni nekih posebnih priporočil. To je RPG ... Vsak si ga nabilda v tisti smeri, ki mu najbolje odgovarja.

Nobenih namigov ti ne bom dajal! :D Boš videl, kako boš vesel, ko boš sam prišel do rešitve. :P

Link to comment

Napredovati moraš v glavnih skillih. Ko bo nastopil čas za level up, se ti bo spodaj, zraven kompasa, prikazala ikona. Takrat moraš jiti spat in ko se zbudiš, se ti prikaže meni za izpopolnjevanje lika.

Koliko ti še manjka do naslednjega levela, si lahko ogledaš v meniju.

Link to comment

V Imperial City-u (market district) je trgovina z najrazličnejšimi rastlinami ipd. Tam boš dobil večino od iskanih stvari. Česen pa lahko recimo najdeš tudi v hišah prebivalcev. V Skingradu ga imajo skorajda v vsaki hiši; v kleteh, kjer skladiščijo zaloge hrane.

Link to comment

Kje za vraga pa najdme jaz se trugega špijona, ko se skirvata pred templom. TAm, ko prinesem tisto knjigo Martinu v tempel in pol m iJaufree rece da sta 2 špijona, 1 jaurel sem ubil in ji hiso premetal ta drugega pa ne najdem pa ce me vrag vzame. Celo okolico pregledal pa nic. Any hint?

Bruce, ono z Thoromirjme sem resil, ko je oni bil grave stealer. :thumbup:

Link to comment

DrBruce hvala za pomoč vendar sem se spet zataknil

našel sem vse sestavine razen enega Nightshade Leaves, 4 jih mam katere sem kupil v trgovini eden mi pa manjka in ga nikjer ne najdem, skupaj pa jih morem imeti 5.

preiskal sem že tudi 3 mesta.

aja, pa še to me zanima če mi čarovnica naredi ta napoj bom odporen proti bolezni vampirizma?

ok, sem naredil in nisem več okužen

zdaj pa me zanima kako se morem zaščitit pred vampirizmom

ali morem kupiti potione ali se pa da kupit kak armor

prosim te če mi razložiš

Link to comment

Pravilo številka ena - NE SPI ZUNAJ MEST! V naravi se potika precej krvosesov in prav radi ti bodo popili nekaj krvi, če se jim bo ponudila priložnost. Če boš imel kdaj quest, v katerem se boš moral soočiti z vampirjem in ga ubiti, se pazi, da te ne poškoduje in prenese bolezen nate. Ko si enkrat že okužen (to ti izpiše na ekranu), imaš tri dni časa, da se pozdraviš. Najboljše je imeti s sabo napitke, lahko pa se ozdraviš tudi v cerkvah.

Link to comment

Meni se je ponovno zataknilo. Ko mi Martin naroci da mu moram poiskat en Daedra artefakt me napodi k neme spomeniku kjer so 3 bebavci. 1 sem moral povedat 3 lepe zgodbice da mi je razkril kako se lakho tale njihova boginja pogovarja z mano. Ampak nisem zastekal kaj moram zrtvovat, nek gluhstahl? (igo mam v NE jeziku). Vem samo da moram nekaj zrtvovat in to ali zjutraj ali proti noci.

hvala za odg.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.