Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Imam novo težavo!

Jauffre mi je dal misijo, pri kateri moram iz vsakega mesta zbrat vojsko da ubranimo Brumo, vendar ena Oblivion vrata ne morem odprti zato, ker mi Count vshodno od Cyrodil govori o nekem prihodu svojega sina in se naj obrnem k Amminus Gregori.

Vendar mi zelena puščica še vedno kaže na Counta, in sedaj ne vem kam naj grem in kaj naj napravim.

Nobenega Amminusa nisem našel v mestu (sem na grobo iskal).

Prosim za pomoč čim prej.

Link to comment
Imam novo težavo!

Jauffre mi je dal misijo, pri kateri moram iz vsakega mesta zbrat vojsko da ubranimo Brumo, vendar ena Oblivion vrata ne morem odprti zato, ker mi Count vshodno od Cyrodil govori o nekem prihodu svojega sina in se naj obrnem k Amminus Gregori.

Vendar mi zelena puščica še vedno kaže na Counta, in sedaj ne vem kam naj grem in kaj naj napravim.

Nobenega Amminusa nisem našel v mestu (sem na grobo iskal).

Prosim za pomoč čim prej.

Ne rabiš delati tega questa, če nočeš.

Link to comment

Meni pa je Mlaky povedal da ce nekoga ubijes in ko gres spat te pride en z kapuco iskat, ce se hoces pridruzit Dark Brotherhood in ce kaj vkrades te pride ponoci iskat en za thieves guild. Torej, ubil sem 2 in kradel vse po prek in vse kar dobim cez noc je to, da se mi sanja o vampiru ki me je ugriznil in sem zdaj cel v ku*cu. Oltarji mi nic ne pomagajo, zdravila sem neka pozrl pa nic, zdaj moram do enega da mi pove kaj treba narest da ozdravim, no vglavnem, jaz bi rad prisel v dark brotherhood, kaj mi se storiti? Se pobiti vec ljudi? al se moram prvo resit tega vampirizma?

Link to comment

Špilam na pcju.Prvo idi spat pa bo ti oni dal quest katerega morš ubit,ga ubi in idi spat.Potem bo spet oni prišo pa te bo sprejel.

Za dark brotherhood sem ze naredo vse misije tako da zaj delam za onega ki je na zacetku reko kako pridem do dark brotherhood ime mu je lucian al kak ze prva naloga pri njemu je bla obit vse ki so bili v dark brotherhood.Par nalog sem naredil pa sem dobo po eno 500g. :rock:

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.