Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

A mi lahko poveš v katerem mestu so bili ti Mages Guild-i, ko ti je dal ta quest ali je vseeno kam greš?

v kateremkoli templju najprej pobaraj patra o temi Cure Vampirism...pol te bo napotil v Imperial City mages guild in le-tam te bodo poslali se...skratka...quest je res dolg. In dost zahojen ,sploh pa ker je nekatere sestavine kasneje ze kar tezko dobit (...osebno mi je na lvl 27 najvec preglavic povzrocalo iskanje cesna :doh: )

Edit :

P.S.

Obstaja se kak nacin pridobitve Shivering Isles ? ...kak drug kokr da grem v stacuno po impulze mislm ? ...mam ze vse achievmente iz Obliviona ,sam se tisti iz Shiveringa mi manjkajo :( ,na kompu stvar izgleda namrec fenomenalno in bi rad sprobal na Xsu.

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment

Jaz nikjer nisem našel koga, ki bi imel kakšne lockpick-e.

Sedaj sem našel oz. kupil komaj 1 Grand Soul Gem, ki je bil kar drag, 400 goldov. Kupil sem ga pri prodajalcu v Imperial City-ju. Nihče drug razen tega prodajalca ne prodaja Grand Soul Gem-ov. Nekateri imajo le Petty ali Lesser Soul Gems-e.

Kje bi še lahko dobil Grand Soul Gems? V Mages Guild-ih imajo le lesser, petty ali gretaer soul gems.

Link to comment

Warrior : 25

Rogue (stealth pac ) : 28

BattleMage : 32

(vsi custom classi btw)

...aja...pa splaca se vam trenirat razne mage...hitr se zlevela, pa se mocn je ko svinja.

kar se pa tice grand soul gemov...lahko jih najdes prakticno povsod...sam problem je ker tvoj level definira :

1. kako kvalitetni bodo predmeti pri prodajalcih

2.opremo na nasprotnikih

3.na splosno kramo ki jo najdes po skrinjah

=...upam da si torej za major skills izbral take k te hitr levelajo...razne athletics,sneak (tale v bistvu najhitreje od vseh) , mythicism /illusion,blade/blunt,light/heavy armor ipd kramo...potovanje pes(+obiskovanje vseh jam) in stalna tezavnost na sredini tud pomagata...

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment

Zdaj sem ravno začel novo igro z novim karakterjem(že spet :lol: ) in sem ravno na začetku.

To je tudi moja najljubša igra v celotnem vesolju. Grafika je :car: , bojevanje :bringiton: je odlično, govorjenje npc-jev :bowdown: , no skratka vse je najboljše.

Imam tudi vse uradne dodatke(Shivering Isles rulajo :beer: ).

(jo igram na PC-ju ;) )

Igro sem že ogromnokrat končal in jo bom še velikokrat :razzy: :love:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Je že kdo naredo v thieves guild-u ta zadnjo nalogo the ultimate heist?

Jaz sem prišo do tja ko so oni trije kipi tam kje moram uporabit puščico.Zaj sem že potisno 1.štirikotnik plavi kje je pa drugi?(da se mi potem tam v kipu odperejo ona vrata al kak)Sem že probo na netu pogledat kak se naredi sam ne razumem. :?

Hvala!

EDIT:Sm že naredo :tepen:

Sharksy.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Sedaj sem jaz zbral vse sestavine za vampirism cure (hvala za nasvet pri česnu Mini.Shark). Ampak, ko sedaj tisto žensko (čarovnico) ogovorim in ko kliknem na vampirism cure, mi samo reče da ko bom zbral vse sestavine bo ona zvarila protinapoj. In ko kliknem na Rumors pa mi govori samo o enih trolih al neki tacga. Bloodgrass-a ji sploh ne morem dati, pod Current Quests mi še zmeraj piše da moram opraviti quest za Argonian Blood in za Vampire Ashes čeprav sem jaz to že naredil. Sploh ne vem kaj moram narediti.

Zdej ne vem a je z mano kej narobe al je kej z igro narobe?!? :annoyed:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.