Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Sedaj sem jaz zbral vse sestavine za vampirism cure (hvala za nasvet pri česnu Mini.Shark). Ampak, ko sedaj tisto žensko (čarovnico) ogovorim in ko kliknem na vampirism cure, mi samo reče da ko bom zbral vse sestavine bo ona zvarila protinapoj. In ko kliknem na Rumors pa mi govori samo o enih trolih al neki tacga. Bloodgrass-a ji sploh ne morem dati, pod Current Quests mi še zmeraj piše da moram opraviti quest za Argonian Blood in za Vampire Ashes čeprav sem jaz to že naredil. Sploh ne vem kaj moram narediti.

Zdej ne vem a je z mano kej narobe al je kej z igro narobe?!? :annoyed:

men se zdi da mors vsako sestavino posebej oddat...

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Serbus.

Kar sem prebral, zgleda da ste vsi ful zadovoljni s to igro. Gledal sem malo trailerje pa gameplay pa me ni kaj ekstra navdušila, sedaj pa ko berem te poste, moram rečt da me je kr pritegnila. Močno razmišljam, da bi si jo nabavil. Trenutno imam cod3, gow in pgr3, pa me zanima če je naslednja izbira že Oblivion ali priporočate še kakšno drugo prej. Razmišljam o GRAW2 in Las Vegas.....

Link to comment
Serbus.

Kar sem prebral, zgleda da ste vsi ful zadovoljni s to igro. Gledal sem malo trailerje pa gameplay pa me ni kaj ekstra navdušila, sedaj pa ko berem te poste, moram rečt da me je kr pritegnila. Močno razmišljam, da bi si jo nabavil. Trenutno imam cod3, gow in pgr3, pa me zanima če je naslednja izbira že Oblivion ali priporočate še kakšno drugo prej. Razmišljam o GRAW2 in Las Vegas.....

sam sem bil v isti dilemi. vendar sem potem kupil oblivion in mi ni blo niti malo žal. V to igro sem vložil precej čez 120 uric

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Stari GRAW2 ne kupvat. Raje vzem starega GRAW1 ker je popolnoma isti in se že prodaja kot classic se mi zdi okol 20-30€.

Oblivion je pa itak must have. Ogromen svet, free roaming huda grafika, tud sam sem vložu ogromno časa cca 180 ur minimalno. Sam jz sm po questih free roamu pa dungeone pucu pa same najjače artefakte v Cyrodillu nabiru da sm si lepo eno bajto okranclal v Skyngradu (Rosenthorn mansion). :car:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Da, misij je v S.I. zelo premalo, glede loota, pa, pomojem je v redu. Pokrajina se mi ne zdi bedna, fajn je ker je razdeljena na dva dela, pa še gobe in nebo kakšno je ponoči :hyper:

Ravnokar sem študiral: ko se ti pojavi otok z vhodom v S.I. pri Bravilu, kaj ni nevarno da ti noter v tisti otok kakšno ribo zazida :lol:

Link to comment
Tako pa je z vami, ki igrate piratske špile. 100 špilov fašeš na 1x in pri špilanju enega špila razmišljaš o drugem špilu :doh:

pa nisem neumen da bom dajal za špil tolko dnara, raj kupim en dvoslojen dvd pa potegnem igro pa prišparam ogromno in s tistim dnarom kupim dodatke za xbox. Glede oblivion(k so mi jo moji kupl dah), mi že za kompa ni bla všeč za xbox pa tut ne, zato jo bom na forumu ponudu za zamenat(sam je italjanska dah, pa brez praske)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.