Skoči na vsebino

Video iz PCja na 360ko


bobyx

Priporočene objave

Od fall updatea 360ka omogoča predvajanje wmv videa direktno iz pcja na xbox tudi v winsih xp pro. Zadevo sem sprobal z 720p videom in deluje odlično. Omejitev wmv pa tu dejansko sploh ni tak problem, kot sem od začetka mislil. Tule je na voljo preprost tutorial, kako katerikoli video pretvoriti v wmv, katerega potem lahko pogledaš na 360ki. Zadevo sem preskusil z 20min xvidi in moram reči da je zelo hitra; pretvori se približno v petih minutah. Z 720p videom ja malo počasneje, saj deluje nekako z enkratno hitrostjo (na mojem athlon64 2800+). V vsakem primeru, s tem lahko naredit svoje 360ke odlične predvajalnike vseh medijskih vsebin!

bobyx.png
Link to comment
  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Mene zanimata 2 stvari. Ker imam zune in sem na xbox povezan prek zuna (ki je bedn da smrdi), me zanima, ali sploh zazna xbox MP3 ali samo wma (se prav da bi mogu convertat. Aja pa še glede filmov v HD. Ker je vzrok, za štekanje filma. Ali je v povezavi (imam namreč wireless povezavo iz compa v router) ali pa v pomanjkanju kakega pomnilnika ali kaj podobnega.

Drgač mam pa athlon64 3200+ in 512 rama (vem da mi ga močno primanjkuje in da morm ubodt še kak giga)

Hvala za odgovore.

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment
Mene zanimata 2 stvari. Ker imam zune in sem na xbox povezan prek zuna (ki je bedn da smrdi), me zanima, ali sploh zazna xbox MP3 ali samo wma (se prav da bi mogu convertat. Aja pa še glede filmov v HD. Ker je vzrok, za štekanje filma. Ali je v povezavi (imam namreč wireless povezavo iz compa v router) ali pa v pomanjkanju kakega pomnilnika ali kaj podobnega.

Drgač mam pa athlon64 3200+ in 512 rama (vem da mi ga močno primanjkuje in da morm ubodt še kak giga)

Hvala za odgovore.

preko wmp11 delajo mp3ji, ni treba konvertat...za zune ne vem...

zj ce mas wireless zgleda da pr teb hd filmi stekajo, pr men k mam prek kabla dela cist kul :P mam pa slabsi pc k ti

makz85.png
Link to comment

Seveda lahko, samo file moraš pretvord v .WMA. Js mam pa eno vprašanje. Sm zdej probu pogledat en film v 720p. in se je stvar nemarno zatikala. A kdo ve kaj je razlog za to. A je švoh računalnik, ali je mrežna. In nimam več brezične povezave. :beer:

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.