Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Na Bolhi sem včeraj zasledil celo za 400€, sicer brez vsega, ampak je bil v SLO kupljen. Zgleda, da tudi prihod PS3 ni niti mal ogrozil občutka "krivde" da sem vzel x360, še celo vesel sem, da nisem nanj čakal. :)

Konzola je zato, da se igra igre :beer:

Verjetno bom kupil volan kr orig. MS pa me zanima, če ve kdo slučajn, če ga imajo v Mediamarktu v Celovcu in, ali je še tam katera druga trgovina?

Link to comment

Ma sony je butast!!! Lastim si ps1, ps2 in na zalost ps3...

evropa ga je fasala leto kasneje pa so prsl 4je(se mi zdi) spili k jih x box nima!!!?

Se mi zdi da si SONY tega nebi smel dovoliti??? :doh:

Pa za Ps3 pridejo kolikor vem le 3je dobri spili (MGS4, GoW3 in GT5)

Pa se to se ne ve ce bo MGS tudi na Xu, GoW3 bo po vsej vrjetnosti tudi na PS2.

Kar se pa tice GT5... mate pa Xovci (upam da kmalu tudi jaz) Forzo 2 :D

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Kaj pa je imel PS2 ob izidu? Kup neimpresivnih naslovov z grobimi robovi, ker je bilo programiranje iger za PS2 zahtevno(zveni znano?)

Si leta 2000 vedel, da boš igral izjemne igre kot so GoW 1&2, MGS2, MGS3, FF12, Okami, GT4, Shadows of Collosus(btw razvijalci že delajo na novi mojstrovini za PS3),...?

Sony ni butast, ker "kuje železo(=PS2)dokler je vroče". Za razliko od MS, ki je Xbox1 ubil čez noč in lepo pokazali svoj odnos do 24 milijonov kupcev Xboxa.

PS3:

Evropa ga je fasala 4 mesece kasneje, dobrih iger za PS3 bo cel kup, že zdaj jih je kar nekaj(najnovejša je Ninja Gaiden Sigma). Izjemne pa bodo GoW3, GT5 in MGS4(PS3 only, ne mi tu z 360ko). Tako kot ima 360ka cel kup dobrih iger(Gears of War, Lost Planet, Table Tennis), izjemne pa so Forza2, Halo 3 in Mass Effect.

Se opravičujem za offtopic izpade, ampak tako govorjenje na podlagi neresnic o meni ljubi znamki, v katero zaupam me razjezi. :mirror:

ontopic:

Sam nameravam nabavit 360ko(enkrat v bližnji prihodnosti). Ne zato, ker je PS3 zanič, ampak ker ima X360 nekaj naslovov, ki so mi všeč.(Mass Effect & Halo 3)

Pa bi lahko nehali postat kak je PS3 zanič in mi raje odgovorili na teh nekaj vprašanj, prosim?

Imam nekaj vprašanj:

Kje(v Avstriji) je najcenejši Xbox 360 Premium(po možnost v paketu s kakšno dobro igro-Gears of War, Forza2)?

Koliko bo stal Elite?

Ali novejše 360ke manj crkujejo?

Link to comment

Ce Sony sam prizna da so cene PS3jke previsoke in to so priznali se le prejsni teden in da bodo cene kmalu padle (takoj po E3ju???) smo se tisti ki smo kupili PS3 23.3 grdo zaje..!!! Sony je ze leto dni vedel da je cena previsoka! In SONY ce s svojo PS3 delat konkurenco 360i ki ponuja isto!!!

MC je cez noc okinil xbox! In to je zelo pametna poteza... sedaj ima dobicek od 360 in je s tem nategnil Sony!

Po celem svetu se se zmeraj prodaja PS2 (vse lepo in prav) ampak SONY s tem nima profita!!!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

@Hazer: Za prvi odgovor si poglej 9. stran v tej temi v kateri jaz objavljam tale prispevek.

X360 Elite stane v ZDA in Kanadi okoli 480 $, torej bo v evropi okoli 480 €.

Novejše 360-ice so malo bolj imune na pregrevanje, zaradi tega tudi manj crkujejo, lahko pa, da imaš nesrečo z 360-tko in da ves čas crkuje sama od sebe. Če imaš Xbox na dobrem mestu potem naj ti ne bi crkovala. Se pa je dogajalo že ob izidu Elita, da so Xbox-i začeli crkovat in se pregrevat.

Link to comment

ps3 ce bi kupil ga bi kupil edino zarad igrce god of war :( se vedno zalujem za gow 2 ker mi je neumna ps2 konzola spraskala dl-dvd :wasted: igral sm jo 5 ur na dan in pol pa pridem tm k te neki hoce spresat k mors prtiskat gumbk ko nor da se resis , in pol zmerej na istem mest mi je zastekalo in obstalo :crybaby: se vedno pogrrrrresam god of war 2 upam da bo 3jka tut na xbox-u sam vem da ne bo :no_no:

Link to comment

60€ je maksimalno?

Kaj ponavadi piše gor(za jezik)?

Ker v Sloveniji ne mislim nabavljat iger za 360ko, ker so (pre)drage, zahvaljujoč M$ju in njihovem odličnem (ne)podpiranju. Dobivanje iger po komunističnih navezah pa sem za konzole opustil že davno(lepši občutek je, če imaš orginal).

Link to comment

Ne maksimalno je 70evrov samo to so že redki primerki :) Na škatli bi naj pisalo kaj vse je v nemškem jeziku, jezik, navodila pa še nekaj nevem točno kaj. Se pa včasih zgodi, da sploh ne piše na škatli v katerem jeziku je :doh: pol pa vprašaš prodajalca in če odgovori da se jezik lahko izbira že veš da nima pojma :a_a: Se mi je pa že zgodlo da sem še za star xbox kupil igro Prince of Persia Warrior Within pa je na škatli lepo pisalo da je igra komplet in deutsch, a v igri ne duha ne sluha o nemščini :crazy: tak da nevem nikoli nisem ziher keri jezik je. Najbolše da koga vprašaš ki je igro že kupil tam če je ang :beer:

xfr3ak-forumgames.png
Link to comment

Evo sem klicov v Muller pa nimajo pojma o kakšnem Xbox 360 Elite,tk d sploh ne vejo če ga bojo dobil!

Dejte mi povedat kje ga bi 24.avgusta dobil v trgovini v Celovcu ali Trstu?

LP

P.S-Ali kaj veste kako se pride do trgovine MediaMarkt v Celovcu(Klagenfurt) iz Gorenjske strani-Jesenice?

LP

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

imam 10 iger za x360 vse kupljene v trstu

oblivion (ITA)

top spin 2 (ITA,ANG,...)

dead rising (ITA,ANG,...)

fight night 3 (ITA,ANG,...)

graw 2 (ITA,ANG,...)

crackdown (ITA,ANG,...)

pgr 3 (ITA,ANG,...)

doa 4 classics (ITA,ANG,...)

pdz classics (ITA,ANG,...)

kameo classics (ITA,ANG,...)

na skatlicah ne pise da imajo igre tudi angleski jezik

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.