Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Zdej je zame napočil čas de kupim še tretjič xbox 360 in tokrat grem na elite.( prej sem mel že dva enega nekaj mesecev drugega pol leta in nisem mel nobenih težav)

Zdaj pa bi prosil če lahko kdo pove na kaj naj bom pozoren ko bom kupil konzolo da bo čim bolj nova in nekvarljiva.(dosti o tem že vem, vendar previdnost ni odveč)

:)

Link to comment
Zdej je zame napočil čas de kupim še tretjič xbox 360 in tokrat grem na elite.( prej sem mel že dva enega nekaj mesecev drugega pol leta in nisem mel nobenih težav)

Zdaj pa bi prosil če lahko kdo pove na kaj naj bom pozoren ko bom kupil konzolo da bo čim bolj nova in nekvarljiva.(dosti o tem že vem, vendar previdnost ni odveč)

:)

Takole je.Sam sem pred kratkim tudi kupil Elitko verzijo,bodi pozoren na datum izdelave,če ga boš kupil v Mullerju reči prodajalcu naj ga odpre da ga pregledaš in pogledaš na zadnji strani nalepko ki piše kdaj je bil narejen.Sam imam datum izdelave APRIL 2008.

LP ;)

xCoNzOLaRxSLO.png

xCoNzOLaRxSLO.png

Link to comment

Ja sem ga tja nesel lani.

V bistvu je s Toys'Ur'Us potekalo takole:

- nesel sem ga nazaj z vso opremo. Bil je še znotraj njihove garancije, vendar mi ga niso hoteli zamenjati. Bili pa so toliko fer, da so ga sprejeli in ga oni poslali na MS v popravilo.

- čakal sem cirka tri tedne, da so me obvestili, da ga lahko pri njih ponovno dvignem.

- še sedaj nisem prepričan, da sem dobil nazaj svojo konzolo, verjetno popravljeno, ker je mela nalepke, ki je moja ni imela; je pa isti mesec izdelave, zato me bega.

- zadeva še deluje, čeprav jo malo igram. Sem imel težave z eno igro (ne bere DVD-ja), tako da sedaj čakam na update, da bom lahko shranil igre na disk.

- sicer pa, v kolikor bo disk 120 GB še vedno tako drag jeseni, bom raje umislil Elite pa je. In to v Mullerju pri nas. BTW, kolk se giblje cena za Elite pri nas?

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
Ka je v mariboru muller daleč od železniške postaje?

In če kak mariborčan ve kuk pride taxi od železniške do mullerja?

V ljubljani na žalost nima nikjer trenutno xbox 360 elite konzole pa bom mogoče šou v maribor po konzolo.

V bistvu je nemogoče prit z taxijem do mullerja, ker je trgovina v centru mesta, kjer se ni mogoče vozit brez dovolilnice. Je pa enih 10 min hoje, najbrž manj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.