Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

No, me veseli zate. :beer:

Ampak ali se je meni prodajalec zlagal (drugače ne morem reči) ali pa so zdaj v nekaj dneh dobili nekaj X-ov (kar dvomim)? Ker meni je 100% zagotavljal, da jih v ponedeljek nima nič in bodo novi šele naslednji teden.

hvala hvala ja ne vem če se ti je zlagal men je reku u tork da jih u sredo dobijo :headscratch:
drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment
Mi lahko kdo prosim pove, kje bi lahko kupil Wireless adapter za Xbox360. Pri nas ga najdem najceneje za 105 evrov, v tujini pa ga prodajajo že od ene 60 evrov naprej, vendar kjerkoli sem gledal, v Slovenijo ne pošiljajo. Bil sem v Mullerju, kjer je prijazna prodajalka klicala še v druge Mullerje in ga prav nikjer nimajo. Prosim za čimprejšno pomoč.

Ebay will save you...

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Mi lahko kdo prosim pove, kje bi lahko kupil Wireless adapter za Xbox360. Pri nas ga najdem najceneje za 105 evrov, v tujini pa ga prodajajo že od ene 60 evrov naprej, vendar kjerkoli sem gledal, v Slovenijo ne pošiljajo. Bil sem v Mullerju, kjer je prijazna prodajalka klicala še v druge Mullerje in ga prav nikjer nimajo. Prosim za čimprejšno pomoč.

Ebay will save you...

Ubistvu še nikol nism kupval prek ebaya, pa tudi ne plačeval s paypalom, vendar včer sem se ojunačil in zdej čakam na pošiljko.

Link to comment

Ja samo za gamertag in savegame bo pomoje 256Mb zadosti...Ali pa daj raje še dodatnih 15€ pa kupiš 512Mb...Jaz imam Arcade n 256Mb in imam gor par igric...V vsaki po 2 savegama in to(14 Savov). Imam pa po okoli 15 savih še 2/3 placa...Mam pa CoD 4, Forzo,Nhl,DiRT,Pes in podobne!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pred tednom sem naročil prek ebaya tist network adapter, zdej sem dubu pa tale mail:

hi there

very sorry on the delay but i am unable to send this item to you as you are

not confirmed as the add says and i have no cover if any problem accurs.

so i have refund in full to avoid any further wait.

very sorry once again

Mi lahko kdo razloži, kje nism potrjen in kaj nej nardim?

Link to comment
Pred tednom sem naročil prek ebaya tist network adapter, zdej sem dubu pa tale mail:

hi there

very sorry on the delay but i am unable to send this item to you as you are

not confirmed as the add says and i have no cover if any problem accurs.

so i have refund in full to avoid any further wait.

very sorry once again

Mi lahko kdo razloži, kje nism potrjen in kaj nej nardim?

Verjetno nisi potrjen oz verificiran na paypal,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ja se mi je zdel, da bo neki tazga. Prvič naročam prek ebay, pa se še učim teh zadev. :) Edino čudno je, da sem isti čas naročil tut cifro za xbox live in isto plačal prek PayPal pa ni blo problemov.

In zdej morm čakat do izpiska, ki bo čez nevemkok tednov, da bom nekje videl tisto 4-mestno cifro ter to vnesem na PayPal? Upam, da bom lahko to naročilo nekak preklicu (če bi se dal tko zment), ker drugač bom še zlo dolg čaku vse to.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.