Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

fak ej blagor se tistim k mislijo še xbox kupit

jest sm dau pa 370 € v muelerju za elita

zdej je to zastonj

Jaz sem dal tudi, kljub temu, da sem takrat že vedel, da bodo prišle pocenitve. Ampak, v tistem času sem toliko prešpilav, da mi ni žal. Pomisli, koliko časa, bi se sekiral, igro bi imel 1 mesec, konzole pa ne. Takrat tudi noben ni vedel, kdaj se bo ta popust poznal v Evropi in kdaj bo Mueller začel po tej ceni prodajat.

:beer:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Ja probaj ebay,playasia,na live vprašaj , če kdo ima (afierinside je imel) pojdi na moj gt na live in poglej pod moje prijateje in ga kontaktiraj.

Skratka pa raje počakaj na Shaun White Snowbording :thumbup:

Danes sem kupiu X360 pro v Muellerju za 200€ in ima 3 leta garancije.

Zdle loudam Amped 3 demo in če mi bo kul bom probal dobit celo verzijo, drugace bom pocakal na SW Snowboarding.

PS: Ful je glasn.

aljazzSLO.jpg
Link to comment

js sm bil pa vcer v Müllerju pa so rekl da so lih novo zalogo dobl... 240€ premium z dvema igrama... lego indiana pa se neki ne vem tocno kaj :) in da ta vikend se splaca nabavt k majo se nek vikend popustov al kaj js vem v BTC-ju in je na vse 10% popusta... se pravi 240-10%=216 za 60GB premiuma z dvema igrama

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.